Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 24. do 30. července: Býci pohnou osudem, Ryby uvidí pravdu

Červenec se chýlí ke konci a už začínáme pociťovat chladnější rána. Je to úleva, která sice připomíná chladnější část roku, ale také vzpruha, díky které si můžeme lépe užít horké dny. A tento týden budeme potřebovat cítit chuť vítězství. Jak na tom budou jednotlivá znamení?

Beran

Zkuste tento týden víc spolupracovat s lidmi, nebo i se situacemi, které se namanou. Cokoliv vám přijde do cesty, využijte ve svůj prospěch a zároveň si promyslete, jestli vy sami nemůžete v tyto dny někde nabídnout sebe samé. V práci, v kariéře, v oblasti vašich koníčků nebo prostě jen někomu pomoci, protože si to dotyčný zaslouží. Jakákoliv aktivní, otevřená interakce s lidmi a osudem vám může tento týden vynést doslova bingo!

Býk

U vás září vítězství nejsilněji. Je však třeba vzít do rukou něco, co, zdá se, máte v rukou už velmi dlouho a jen čekáte na příhodný okamžik. Může nastat! Že právě stojíte na prahu něčeho životně významnějšího poznáte podle toho, že možná budete pociťovat obavy, ale budete si prostě jisti, že právě na tohle jste se celý život připravovali. Tak chyťte příležitost za pačesy!

Blíženci

Možná vám bude prospívat samota, ale proto, abyste se cítili v dalších týdnech dobře, prostě budete potřebovat klid. Klid na dumání. Klid na odpočinek. Klid na to, rozmyslet si, co dál. Jako by ve vás zrála myšlenka, nápad, životní směr, nebo rozuzlení něčeho. Tak si dopřejte čas, protože to dobré k vám přijde skrze dobrý nápad, který bude mít hlavu a patu a bude logický. Nenechte se rušit, ani ovlivňovat zvenčí.

 

Jaká jsou nejpřísnější znamení zvěrokruhu: Kozoroh je ztělesněním přísnosti

Astrologie se již po staletí využívá k interpretaci osobnostních vlastností a chování na základě jednotlivých znamení zvěrokruhu. A nutno říci, že často přinejmenším charakteristiky jednotlivých znamení opravdu sedí na jejich nositele. Přečtěte si, jaká znamení jsou podle astrologů nejpřísnější a mají disciplinované povahy.
svetzeny.cz

Rak

Vše se srovná.  Cokoliv je ve vašem životě vzhůru nohama nebo zmatené, dostane tento týden k vyrovnání. Spíše k tomu dojde vlivem vnějších událostí, než že byste se museli sami snažit. Ostatně, zdá se, že už jste v daných věcech udělali až příliš a není kam jít dál: Nechte se tedy osudem někam zavát a vězte, že to, kde v tuto chvíli jste a kde se cítíte silní, tam skutečně patříte a tam jste skutečně silní.

Lev

Tolik síly! Snad za to může váš narozeninový čas, ale cokoliv si umanete, to tento týden dokážete. Takže rozhodujte, čiňte, tvořte, budujte! A jako bonus tu můžete výrazně vylepšit vztahy, nadchnout pro své projekty i partnera. A pokud jste singl, nebojte se rozlétnout do světa a dát vědět, že někoho hledáte. Tolik štěstí snad ani nepoberete. Zdá se dokonce, že na rozlétnuté Lvy doslova někde čeká druhá polovina. Ale obecně, výtečný čas pro velké úklidy, přesuny a přeorganizace čehokoliv!

Panna

Tento týden se vám mohou dobře uvolnit ruce v situacích, ve kterých jste dlouhodobě svázaní. Sledujte, jestli kolem sebe nemáte někoho, kdo je ochoten vám poradit nebo pomoci. Ty cesty ven totiž vedou přes spolupráci, pochopení minulosti nebo přes důkladné plány. A právě takové podpory zvenčí by se vám mělo dostat. Hledejte tento týden cesty a řešení, bude se vám to dařit. Zejména tam, kde už sami cítíte, že situace je neudržitelná.

Mamánci podle znamení zvěrokruhu: 4 znamení, která nezdravě lpí na své matce

Má váš partner velmi dobré pouto se svou matkou? Být mamánek může znít velmi dobře, protože na svou mámu nedají dopustit. Když však pečují o svou mámu, občas se pozornosti nedostává na partnerku. Jen málo žen vedle sebe snene mámina chlapečka. Jak ho rozpoznat? Zkuste na to jít přes znamení zvěrokruhu. Která z nich mají předpoklady mamánků?
svetzeny.cz

Váhy

Užijte si týden klidu a věnujte se všemu, co potřebujete kolem sebe opečovat. Dařit se vám bude v rodinném kruhu, na dovolené nebo prostě jen v prázdninové pohodě, ze které budete schopni načerpat tolik sil, co jindy ne. Potřebujete-li nějakou činnost, vrhněte se do vylepšování, uklízení a mějte na paměti, že z toho pěkného, co máte, mohou začít růst nové začátky. Dívejte se za horizont své budoucnosti, může vás napadnout skvělé řešení, jak svůj život ještě vylepšit.

Štír

Týden vám srovná život do latě. Zdá se, že co se má stát, to se stane a vám bude hned jasno, kudy se dál dát. Některá prozření mohou být nečekaná a nepříjemně jasná, zejména v oblasti čistě rozumové. Tedy, mohou padat masky, provalovat se pravdy a celkově se budete muset podívat pravdě do očí. Ale je to úleva, protože budete mít čistý stůl.

Střelec

Jestli si někde vyloženě stojíte na štěstí, tento týden vám ukáže, kde přesně. A jak moc to bolí. A jak by to nebolelo, kdybyste to stále dokola nedělali. Takže nic moc týden pro kompromisy, kterých máte plné zuby nebo návštěvy u lidí, se kterými se stýkáte jen ze slušnosti. Nechte toto období projít, oplačte ho, provztekejte, pusťte emoce ven, ale připravte se na to, že po bouřce bude opravdu čistý vzduch a za ten to všechno stojí.

Krutost a bezcitnost: Pět znamení zvěrokruhu, která zraní vaše city bez mrknutí oka

Je jich pět a jsou opravdu schopni vám zarazit kudlu do zad, někdy u toho ani nemrknou. Řeč je o žebříčku pěti nejkrutějších znamení zvěrokruhu. Vyjít s nimi někdy vyžaduje předvídavost a rozhodně není dobré si z nich dělat vrby. Až na výjimky samozřejmě, rozhodně neplatí, že co Štír, to jedovatý ocásek. Ale pojďme na ně hezky zkraje…
svetzeny.cz

Kozoroh

Spadne vám štěstí do klína! No, vážně! Úplně zadarmo to nebude, nakonec si budete muset přiznat, že na tomhle štěstí máte lví podíl, ale obecně neodmítejte  žádné odměny, projevy náklonnosti ani pochvaly. Zdá se totiž, že budou upřímné a máte si je opravdu vychutnat. A pak běžte a to dobré si pojmenujte a vymyslete, jak to, zač vás druzí chválí, můžete využít ještě o úroveň výš.

Vodnář

Zdá se, že na vás někde někdo čeká. Na vaši nabídku, na váš úsměv, dobré slovo nebo na to, až mu pomůžete s jeho projektem. Či on může pomoci vám. Máte před sebou týden výborných náhod a dobré lidské komunikace, tak toho využijte. Hledejte hlavně tam, kde cítíte zkušenosti, moudrost a zázemí pro vaše vlastní nápady nebo potřeby. Pomocná ruka je blízko a navíc se o sobě i něco dozvíte, třeba nestanný názor, který by ale měl být pozitivní.

Ryby

Osud vás může tento týden zastavit natolik, že bude třeba si uvědomit, kde sami sobě škodíte, nebo kde škodíte někomu v okolí. Váš život najednou může vypadat jako jedna velká iluze a bude třeba se podívat pravdě do očí. Vidět v pravém světle vztahy kolem sebe. Tím vodítkem, které ale může být velmi bolestivé, je vaše vlastní bolest. Buďte spravedliví k sobě i druhým, rozhodněte se pro jednu cestu podle svého srdce. I když to zní hrozně, je to týden obnovy, léčení a ozdravení všeho, co šlo dlouhodobě po špatné cestě.

Zdroj článku