Přejít k hlavnímu obsahu

Mamánci podle zvěrokruhu: Dle horoskopu na své matce nezdravě lpí hned čtyři znamení

Info ikona
horoskop

Má váš partner velmi dobré pouto se svou matkou? Být mamánek může znít velmi dobře, protože na svou mámu nedají dopustit. Když však pečují o svou mámu, občas se pozornosti nedostává na partnerku. Jen málo žen vedle sebe snene mámina chlapečka. Jak ho rozpoznat? Zkuste na to jít přes znamení zvěrokruhu. Která z nich mají předpoklady mamánků?

Matka jako třetí ve vztahu

Panna

Muži narození ve znamení Panny na své matce velmi lpí. Pokud jdete s tímto mužem do vztahu, pak jste v něm tři i s jeho matkou. V partnerově životě se totiž nemůže odehrát absolutně nic, co by maminka nevěděla nebo dokonce neodsouhlasila. Nepřipadá jim na tom vůbec nic špatného, vždyť máma je součástí jejich života od narození, proč to měnit? Pokud se ho rozhodnete měnit, pak si akorát vysloužíte hněv Panny.

Rak

Jde o velmi citlivé znamení, které potřebuje maminčinu náruč vždy, když se stane něco, co ho vykolejí. Své problémy potřebuje probrat s maminkou, potřebuje její podporu a ujištění, že nic není jeho vina. Smiřte se s tím, že máma bude ta, která ví absolutně všechno, do nejmenších podrobností, o jeho životě a tím pádem i o vašem životě. Bude jí volat několikrát denně a probírat s ní vše jako s nejlepším kamarádem. A máma samozřejmě při jakémkoliv sporu bude stát na jeho straně.

Info ikona
máma a syn

Vztah s otcem podle znamení zvěrokruhu: Blíženci mají duchovní pouto, Váhy se umí pohádat

svetzeny.cz

Mamánci, kteří poslouchají na slovo

Lev

Lvi jsou lidé nezávislí, perfekcionisté a ti, kteří jsou rádi na výsluní. Názory druhých je nezajímají, pokud jim druzí nelichotí. Tedy, až na jednoho člověka - jeho matku. Ta totiž bude vždycky bezesporu nejdůležitější člověk v jeho životě. Má hlavní roli a vše, co řekne Lvi nejen poslouchají, ale také si to berou k srdci. I když má Lev svou domácnost, jakmile máma řekne, že ta sedačka je hrozná, je hrozná, i když si ji předtím sám pečlivě vybral.

Kozoroh

Někomu může Kozoroh připadat jako rodinný člověk, pro kterého je žena na prvním místě. Ale vždycky to je a bude maminčin chlapeček. Rodina je pro něj vším, to určitě ano, ale jakmile máma zavelí, všeho nechá a běží za ní. Udělá mu sušenky, nesoudí ho, pečuje o něj jako o pašu a to se mužům ve znamení Kozoroha velmi líbí. Chodí spolu nakupovat, seká ji trávník, pomůže v domácnosti, v podstatě s ní žije. Velmi dlouho žije s mámou a jen tak se nechce z mama hotelu, kde má kompletní servis, odstěhovat.

Zdroj článku