Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 17. – 23. dubna: Býkům může chybět sebevědomí, Váhám se bude dařit ve vztazích a Ryby přestanou být smutné

Energie dubnových dní jsou proměnlivé stejně jako počasí, což může být náročnější na psychiku. Zaměřte se sami na sebe, buďte k sobě vlídní a nenakládejte na sebe více úkolů, než je nutné. Co čeká v příštím týdnu právě vaše znamení? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.

Beran

Dny kolem vašich narozenin obvykle prožíváte velmi emotivně, jste plni síly, odhodlání a energie tvořit a pracovat. A jak je vaším zvykem, chcete stihnout ideálně všechno najednou. Než se ale pustíte do něčeho nového, nejprve promyslete své časové možnosti. Mohlo by se stát, že se začnete pod návalem práce zase hroutit. Zejména koncem týdne zpomalte a v klidu si promyslete, co je a není důležité.

Býk

Pohyb Marsu v tomto týdnu vás může uvést do depresivní nálady a můžete se cítit méně sebevědomí. Nepropadejte ale černým myšlenkám, protože už během pár dní se situace otočí. Koncem týdne by se mohly přihlásit i zdravotní potíže způsobené stresem, kterému už čelíte delší dobu. Je to příležitost uspořádat si denní rutinu a zařadit do ní více relaxace a času jen pro vás.

Blíženci

V tomto týdnu nedělejte žádná důležitá rozhodnutí, která se týkají financí. Především ta, která se týkají půjčování peněz. Mohli byste se unáhlit a pak svého kroku z dlouhodobého hlediska litovat. Připravte se na to, že Saturn teď po vás bude vyžadovat více úsilí, proto se zaměřte se především na to, abyste zvládli pracovní zátěž.

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli: Berani jsou namyšlení a sobečtí, Vodnáři toho moc nepředvedou kvůli lenosti. Patříte sem i vy?

Která znamení nejsou v posteli až tak oslnivá? Do tohoto seznamu nechce patřit nikdo. Astrologie a především pak jednotlivé charakteristiky znamení mohou být více či naopak méně nakloněny milostným dovednostem.
svetzeny.cz

Rak

Zkrotit hněv a agresivitu pro vás může být v tomto týdnu docela náročné. Vzhledem k tomu, že většina planet se teď pro vás nepohybuje příznivě, musíte pečlivě ověřovat a analyzovat každé svoje rozhodnutí. Prospěje vám trpělivost a nadhled, díky kterým se vám podaří tyto náročnější dny přečkat v relativní pohodě.

Lev

Jako jedno z mála znamení, se bude to vaše cítit v tomto týdnu skvěle. Je to dáno tím, že se u vás uzavírá dlouhodobější etapa života, v níž jste čelili velkým výzvám. Pocítíte najednou zvláštní klid a lehkost, s nimiž budete proplouvat dalšími týdny. Využijte příznivé konstelace k setkávání s lidmi, s nimiž jste nebyli dlouho v kontaktu z časových důvodů. Podaří se vám navázat tam, kde jste skončili.

Panna

Energie těchto dní pro vás budou opravdu náročné. Může se zdát, že se proti vám spiknul celý svět. Budete mít tendenci vidět věci příliš černě. Pomůže vám setkání s někým z blízkých přátel, s nimiž se vždy cítíte dobře a uvolněně. Požádejte o radu nebo se jen vypovídejte. Obrňte se trpělivostí, pokud jde o příbuzné, kteří se budou snažit získat od vás finanční pomoc.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop lásky na duben 2023: Štěstí přeje třem znamením zvěrokruhu. Střelci, gratulujeme

Tři znamení zvěrokruhu mají největší štěstí v lásce během měsíce dubna 2023. To, co vytváří prostředí pro štěstí, lásku, mír a štěstí během dubna 2023, není skutečnost, že je období Berana, ale spíše to, že tento měsíc dochází k mnoha přechodům Venuše. Panna, Střelec a Ryby budou tento měsíc obzvláště ovlivněny pozitivní povahou vlivu této planety. Co vás čeká?
svetzeny.cz

Váhy

Kvůli postavení Marsu vám nyní bude komplikovat život vaše nerozhodnost. Tendence zpochybňovat svá rozhodnutí a vracet se do minulosti, vás bude provázet především ke konci týdne. Ujasněte si, kam směřujete a proč jste určité kroky udělali. Vše je dobře, jak je. Dařit se vám bude v oblasti partnerských vztahů. Nezadané Váhy se mohou těšit na flirt, který může mít zajímavý vývoj.

Štír

Zaskočit vás mohou negativní emoce, které se projeví i v partnerském vztahu. Třecí plochy mohou vzniknout hlavně kvůli rodinným financím. Nečekané výdaje totiž mohou zasadit hlubokou ránu vašemu rodinnému rozpočtu. Dařit se vám bude v pracovní rovině, kde se vám povede najít společnou řeč s kolegy. Uznání se dočkáte i od nadřízených.

Střelec

Kroťte trochu své snahy vypadat dokonale. Trápit tělo tvrdými dietami a cvičením není vůbec nutné. Prospěje vám lehkost a nadhled, s nimiž budete k hubnutí (a nejen k němu) přistupovat. Začátkem týdne vás potěší zpráva ohledně plánů na léto. Začíná se rýsovat cesta, na kterou se vydáte ve společnosti lidí, které milujete.

Mohlo by se vám líbit

Nejšťastnější den v měsíci pro každé znamení zvěrokruhu v dubnu 2023

Nový měsíc, nová kapitola. Duben je jediný měsíc po celý rok, který bude hostit Pluto přímo ve znamení Vodnáře, což přivolává pocit neprobádaného území. Neznámo je vždy trochu děsivé, ale přesto k vám volá jako příslib něčeho nového a vzrušujícího. Jaký den bude pro vaše znamení zvěrokruhu tím nejlepším v dubnu 2023?
svetzeny.cz

Kozoroh

Jste-li nezadaní, budete mít štěstí při hledání lásky. Pokud již v milostném vztahu jste, počítejte s tím, že vás nemine hledání kompromisů. Pravděpodobně budete muset slevit ze svých nároků a nevidět jen materiální výhody vašeho soužití. Postavení planet bude přát vaší kariéře. Přínosem pro vás bude setkání s člověkem, který vám může pomoci získat zajímavé zakázky.   

Vodnář

Hvězdy jsou nakloněny vašim tendencím vzdělávat se a zlepšovat své dovednosti. Pokud uvažujete o rekvalifikaci či doplnění vzdělání, podejte si přihlášku nebo najděte kurz. Rozvine se také vaše schopnost realizovat své životní sny. Najednou jako by nebylo nic překážkou. Do tohoto momentu jste ale dospěli díky postupným krokům, jež máte za sebou. Buďte na sebe pyšní!

Ryby

Smutek by vás mohl konečně opustit. Melancholie, která vás přepadala v posledních týdnech, by mohla díky postavení Jupitera konečně ustoupit. Zaměřte se na svůj partnerský vztah, který vás ukotví v přítomnosti. Dobře vám bude v přírodě, kde načerpáte důležitou energii. Snažte se ale nebýt sami, abyste nepropadali zbytečné sebelítosti.

 

Zdroj článku