Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu čeká finanční injekce. Ryby, radujte se

Týden od 6. března 2023 je celý o financích. Peněžní injekce dostanou tento týden zejména dvě znamení zvěrokruhu. Nejen, že o finanční stránku je tento týden dostatečně postaráno, tato dvě znamení zvěrokruhu se nemusí bát ani o svou auru. Se spoustou dobré energie a skvělých nápadů jsou zvláště dobře přijímáni ostatními.

1. Blíženci

V prvním březnovém týdnu si Blíženci konečně mohou něco dopřát. Planeta Venuše dohlíží na vaše finance a zajišťuje, aby peníze ve velkém přicházely na váš účet. Jupiter jim k tomu dává ty nejlepší nápady. Další nákupní maraton může rozhodně přijít! Aby to Blíženci úplně nepřehnali, Mars se stará o to, aby peníze nebyly vyhozeny oknem. Kombinace Venuše, Marsu a Jupiteru vám tento týden dodá dobrou energii a neodolatelnou auru, díky čemuž budete obzvláště dobře přijímáni ostatními. Jestli tohle není dobrý začátek března, tak už nic.

 

Mohlo by se vám líbit

Přichází březnový červí úplněk: přináší do vašeho života jasno a řád

Březnový úplněk, kterému se také jinak říká červí, nastane 7. března v Panně a označuje konec zimního období. Přichází i s dalšími různými přezdívkami, jako je orlí měsíc, cukrový měsíc a velikonoční měsíc. Přečtěte si, co můžete podle horoskopu během tohoto posledního úplňku v zimním období očekávat.
svetzeny.cz

2. Ryby

Ryby se tento týden mohou těšit na velkou finanční jistotu. Vodní znamení žije podle hesla: „O penězích se nemluví“, i když s penězi má málokdy problém. Pokud hrozí, že finance dojdou, Merkur a Uran dohlížejí na účty a ujišťují se, že je vše v rovnováze. Tento týden v březnu si obě planety dávají do pořádku účty, takže jsou ve velmi dobré finanční kondici. Neptun, jako vládce znamení zvěrokruhu Ryb, poskytuje další podporu a zajišťuje, že se vydáte správnou cestou a nasloucháte svému nitru. Pozitivní energie nikdo nebylo více!

Zdroj článku