Přejít k hlavnímu obsahu

Největší manipulátoři podle znamení zvěrokruhu: Tři znamení, která vás použijí, aby dosáhla svého

Máte pocit, že s vámi někdo manipuluje? Ať už to rozpoznáte nebo ne, není to nic příjemného. Lidé jsou ochotni manipulovat druhými jen proto, aby získali to, co chtějí. Věci, práci, povýšení, situace. Vezmou si všechno, co si zamanou. Manipulátory je třeba odhalit. A například podle znamení zvěrokruhu. To vám může leccos napovědět.

Přemýšlíte, jak odhalit manipulátora? A co když jste to právě vy? Možná nevědomky používáte svůj vliv a osvědčené taktiky, abyste získali, co chcete. Lidé se přirozeně snaží získat to, co si zamanou. A někdo pro to jde i přes mrtvoly. Jaká znamení v sobě mají manipulativní znaky?

Štír

Nejmanipulativnějším znamením zvěrokruhu je Štír. Jsou přeborníci v používání manipulace a vždy dosáhnou toho, co chtějí. Bez mrknutí oka vás budou obviňovat z věcí, které nejsou vaše vina. Donutí vás pochybovat a přemýšlet, zda skutečně to, co říkají, není náhodou pravda. Vyžadují loajalitu bez ohledu na to, co se děje. Když jdete proti nim, je to velká chyba. Chtějí, abyste si uvědomili, že ztratit je nechcete, protože je to nejhorší věc, která se vám v životě stane. Mají-li pocit, že je zrazujete, bez mrknutí oka vyzradí vše, co jste jim důvěrně svěřili.

 

Tichá domácnost jako oblíbená pomsta vašeho partnera: Techniky, které proti této manipulaci zaručeně fungují

Tak hned zkraje vyloučíme rozvod, protože to je sice nejúčinnější, ale ne vždy je to pro manželky postižené tichou domácností to ideální řešení. Řekněme, že máte toho svého ráda, že jinak s ním vycházíte dobře, nebo vám ta tichá domácnost tak trochu i někdy vyhovuje. Ale co s tím, když se tak stane? Jak vůbec vzniká tento manželský fenomén?
svetzeny.cz

Blíženci

Jejich osobnost se může během minuty úplně změnit, když je to potřeba. Bez mrknutí oka svalí svou vinu na ostatní. Často mění názor a to podle toho, jak se jim to hodí. Lež jim není cizí a pro svůj prospěch lžou. Když je to nutné záviděl by jim i Hans Christian Andersen, vymýšlí si takové příběhy, jen aby zakryly skutečnost. Mají spoustu různých masek, které nasazují podle vlastní potřeby. Přinutí vás myslet si, že máte vše pod kontrolou. Ve skutečnosti to však jsou oni, kteří nad vším vládnou. Říkají jednu věc, ale myslí druhou, rádi lichotí, protože tak zakrývají to, co si skutečně myslí.

Kozoroh

Jsou velmi dobří v získávání toho, co chtějí. Možná nejsou typicky manipulativní, ale skrytě vás umí nasměrovat přesně tam, kam chtějí. Jsou to velmi ambiciózní lidé a mají dostatek energie. Nezastaví se před ničím, jejich touha je pohání a umí si vždy naplánovat do puntíku to, co chtějí získat. Mají svou cestu, ale nebojí se připravit si i plán B. Nedělají jen tak impulzivní rozhodnutí, vše pečlivě promýšlejí. S ledovým klidem vám budou lhát do očí a využijí nejen lichotky, ale také větší i menší lsti, aby dosáhli toho, co chtějí. Umí využít svých dovedností a svému okolí vnuknout pocit, že jsou hloupí a potřebují vedení.

 

Zdroj článku