Přejít k hlavnímu obsahu

Jediný pátek třináctého v roce 2022 znamená pro určitá znamení den štěstí. Radovat se mohou Býci, ale i Váhy

Info ikona
Horoskop

Pátek13. letos zažijeme jenom jednou. Hvězdy si připravily pro 4 znamení zvěrokruhu krásné věci, zbytek z nás bude muset doufat, že se nestane žádná katastrofa. Ačkoliv víte o tom, že to, čemu uvěříte, se stane. Věřte tedy, že 13 je šťastné číslo pro všechny!

Věřte nebo ne, pátek 13. není všeobecně považován za den smůly. Ve skutečnosti to mnoho lidí považuje za den, který oslavuje „Božskou ženskost“, která existuje uvnitř každého z nás. Pokud se cítíte jako čarodějnice, možná budete chtít tento den využít k oslavě magie, krásy, lásky a všech věcí, kvůli kterým stojí za to žít. Koneckonců, pátek je dnem v týdnu, kterému vládne Venuše – planeta romantiky a přátelství – zatímco číslo 13 je spojeno s ženskostí a plodností. Je tedy pátek třináctého opravdu dnem neštěstí?

Beran: Uzdravujete své vztahy tím nejromantičtějším způsobem

Tento nadcházející pátek 13. je o lidech, které milujete, a o lidech, kteří milují vás. Udělejte si chvilku na to, abyste ocenili vztahy, které vás podporují a udržují, protože jsou příliš drahé na to, aby byly podceňovány. Věnujte čas péči o tyto vztahy, které si to zaslouží, protože víte, jak moc milujete být milován.

Býk: Objímáte své jedinečné a nenahraditelné já

Letos neztrácíte ani minutu předstíráním, že jste někdo jiný než vy sami. A jak se odehrává pátek 13., přijímáte tento sentiment silněji než kdy jindy. Věnujte čas tomu, abyste si vážili toho, kým jste, až do morku kostí, protože vás to bude i nadále inspirovat k tomu, abyste přijali svou autenticitu bez zábran.

Úplněk přichází: Horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Býci budou řešit vztahy, Střelci by se měli zaměřit na svůj vnitřní svět

svetzeny.cz

Váhy: Využíváte svou sílu a pouštíte ji do světa

Během letošního pátku 13. se můžete cítit emocionálně, ale to není důvod k panice. Koneckonců, vaše emoce existují ve spektru a krásné pocity nemohou existovat bez temnoty. Nicméně v pátek 13. jste připraveni pocítit všechny existující emocionální odstíny. Přijměte vše ve svém srdci, protože se díky tomu cítíte plní života.

Kozoroh: Vaše kreativita je mimo žebříčky, tak se vyjádřete

Během letošního pátku 13. máte všechny důvody vyrazit a ukázat světu, kdo jste. Můžete se dokonce cítit inspirováni prozkoumat svou kreativitu a přijmout své umělecké instinkty, protože máte k dispozici tolik nápadů. Nepodceňujte své jedinečné dary, protože dělají svět krásnějším.

Zdroj: Horoskopy 2022