Přejít k hlavnímu obsahu

Jak ovlivní červencový úplněk jednotlivá znamení zvěrokruhu? Býci se napojí na své duchovní já a Váhám přinese zábavu

Superúplněk v červenci se odehrává v ambiciózním zemském znamení Kozoroha. Letošní úplněk uzemňuje kolísavou energii tohoto dominantního lunárního období. Jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu? Buďte na to připraveni!

Blíží se konec období Raka a tato emocionálně nabitá energie se rychle promění. Letní úplněk obnoví rovnováhu, změnu priorit a vašich cílů. Ať už se soustředíte na své vášně a sny nebo se zamýšlíte nad svým osobním životem, je nutné pochopit, jak červencový úplněk ovlivní vaše znamení zvěrokruhu.

Berani

Připravte se na to, že vaše kariéra se nyní dostane do centra pozornosti. Při úplňku se můžete cítit obzvlášť zranitelní, protože zdůrazňuje váš profesní stav. Dostanete v práci ocenění, které si zasloužíte. Je to také ideální čas pro změnu, vše zastaralé a nepoužívané, vyměňte za něco lepšího.

Býci

Býky na rozdíl od Beranů čeká zkoumání duchovního já. Budete mít chuť se dál rozvíjet a zkoumat pravé poslání své duše. Nezapomeňte, že odpovědi na všechny otázky máte v sobě. Obnovte víru, kterou máte sami v sebe a zbavte se starých a negativních návyků, které vám brání v růstu.

Blíženci

Je čas, abyste přestali lpět na materiálních věcech a nestavěli na tom své osobní i profesní úspěchy. Úplněk vás nutí rozloučit se s věcmi, které už neslouží vám ani vašemu cíli. Pomáhá vám také přeorganizovat vaše priority a sladit se s vaší vlastní hodnotou.

Týdenní horoskop: Beran vyhrává tento týden šťastný los a zažije nejlepší týden roku

Jsme uprostřed léta, což nám samo o sobě dodává dobrou náladu. Jedno znamení zvěrokruhu si může užít zejména tento červencový týden, protože bude nejlepší z celého roku! Berani, gratulujeme.
svetzeny.cz

Raci

Úplněk v Kozorohu vám přináší téma vztahy. Do popředí se dostávají vaše partnerské vztahy a především to, jak o ně pečujete. Máte představu o tom, co znamená být ve smysluplném vztahu s někým jiným, ale je potřeba, abyste pro takovou představu něco sami udělali. Najděte způsoby, jak se se svým partnerem znovu propojit.

Lvi

Úplněk vám přináší mnohé změny. Tato lunace vás nutí k tomu, abyste upravili svůj denní režim a zaměřili se na své zdraví a pohodu. Je na čase si položit otázku, jak moc váš pracovní život zasahuje do toho soukromého a co s tím budete dělat. Je to skvělý čas na změny a přizpůsobení se novému rozvrhu, který bude vyhovovat všem.

Panny

Pannám energie úplňku přináší uvolnění, zábavu, volný čas a opětovné napojení s vaším vnitřním dítětem. Kdy jste měli naposledy volno? Stíháte včas obědvat? Možná se tyto věci zdají jako maličkosti, ale hrají velkou roli k celkové pohodě. Povinnosti ve vaší domácnosti berete velmi vážně a tento úplněk je časem, kdy si můžete oddechnout.

Ve středu přichází superúplněk: Jak vás může ovlivnit a jaké rituály můžete vyzkoušet ke svému prospěchu?

Ve středu 13. července se Měsíc dostane do svého nejbližšího bodu k Zemi. Určitě to bude krásná podívaná, tento týden je skutečně největší a nejjasnější úplněk, který letos uvidíme. Lunární cykly mohou způsobit změny v náladě, spánku i zdraví. Jak toho můžete využít? Vyzkoušejte lunární rituály.
svetzeny.cz

Váhy

V poslední době toho máte hodně, přestože úplněk může inspirovat vaše vášně, ve skutečnosti vás učí, jak důležité je odpočívat. Možná cítíte naléhavou potřebu odklepnout své cíle, ale právě teď potřebuje svůj život trochu uklidit. Hledejte stabilitu, aby se mohli postavit výše ve všech oblastech života. Je to ideální čas pro dobití baterek.

Štíři

Štírům vrhá úplněk světlo na negativní myšlenkové vzorce a váš sklon k přemýšlení. Máte pocit, že jste uvízli v začarovaném kruhu? Pak zvolte jinou taktiku. Pokud budete dělat věci stále stejným způsobem nic se pro vás nezmění. Tento čas využijte k zamyšlení a vystřídání myšlenkových vzorců, které vám nesvědčí.

Střelci

V tomto období se zaměříte na materiální záležitosti týkající se vašich základních potřeb a potřeb lidí ve vašem okolí. Střelci by tento čas měli využít k tomu, aby se ujistili, že si uspořádali svůj život tak, aby jim umožnil větší flexibilitu v oblasti financí a materiálních zájmů. Pak ucítíte potřebnou svobodu, která vám schází.

Týdenní horoskop: Beran vyhrává tento týden šťastný los a zažije nejlepší týden roku

Jsme uprostřed léta, což nám samo o sobě dodává dobrou náladu. Jedno znamení zvěrokruhu si může užít zejména tento červencový týden, protože bude nejlepší z celého roku! Berani, gratulujeme.
svetzeny.cz

Kozorozi

Pro Kozorohy platí, že úplněk vám přináší nové možnosti. Zbavte se špatných návyků, které mají dopad na vás i vaše okolí. Vzhledem k tomu, že úplněk právě krouží ve vašem teritoriu, máte tu výhodu, že budete mít skvělý nadhled na věci a uvidíte jasně problémy, které přijdou. Postaráte se o sebe a pak budete připraveni pomáhat druhým.

Vodnáři

Úplněk aktivuje vaše podvědomí, což vám umožní analyzovat záměr vaší duše a sladit se s vašimi hodnotami. Cítíte, že je na vás toho poslední dobou moc? Tím pádem je to ideální čas pro samotu a sebereflexi. Tyto chvíle strávené o samotě vás znovu napojí na vaše duchovní já, které dlouho postrádáte.

Ryby

Tomuto znamení zvěrokruhu superúplněk přináší možnost nastavit jasné hranice pro sebe i své známé. Nenechte se využívat, ale zároveň si uvědomte hodnotu přátelství. Postavíte se do role jasného vůdce, což je pro ryby spíše netypické. Projevujte své city, ale nedopusťte, aby vás lidé zneužívali.

Zdroj: bustle, astrology, horoskopy