Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Žhavý románek předpovídají hvězdy Beranům, ale i Vodnářům

Retrográdní Merkur se chýlí ke konci, ale ještě předtím prověří mnoho vztahů. Tato znamení zvěrokruhu by mohla začít románek právě teď.

Období od 28. ledna do 3. února bude znamenat konec prvního retrográdního Merkuru v roce 2022. Nyní je to opět kritické: problémy s komunikací zatěžují mezilidské vztahy a mnoho lidí se cítí nepochopeno.

I dlouhodobá partnerství jsou vystavena zkoušce! Během retrográdnosti Merkuru je člověk náchylný vybít si frustraci na partnerovi – což ho zase může vehnat do náruče někoho jiného. Následující tři znamení zvěrokruhu budou čelit silným pokušením a v nadcházejících dnech si mohou dokonce začít i románek:

Beran

Berani mají vlastní hlavu a momentálně touží po někom, kdo je bude v jejich plánech povzbuzovat a nebude kritizovat jejich činy. Jsou teď dobrodružnější než kdy jindy - a to zahrnuje potenciální úlet s náhodnou známostí. I když jejich přátelé jsou zásadně proti – díky silnému vlivu Merkuru Beran nechce slyšet žádné rady ani si nechat říkat, co smí a co ne. Místo toho se řídí svými instinkty, aniž by přemýšleli o důsledcích.

Váhy

Váhy ve skutečnosti nejsou aférové ​​typy, na to jsou většinou až příliš ohleduplné. Ale retrográdní Merkur je nutí přemýšlet o všech příležitostech, o které přicházejí, a vzbuzuje v nich touhu po nových věcech. Proč vždy brát ohled na ostatní a své vlastní potřeby odkládat stranou? Váhy se chtějí pustit do dobrodružství a konečně se zase cítit výjimečně.

Mohlo by se vám líbit

Únorové novoluní 2022: Dostanete jedinečnou šanci osvobodit se

Toto novoluní může zcela jasně změnit pravidla hry. Minimálně ve vašem životě. Leden je měsíc nových začátků, ovšem letos to nešlo tak snadno jako obvykle...
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnáři, které už delší dobu sužují problémy ve vztahu, nyní čelí zvláštní výzvě. Protože Merkur ztěžuje komunikaci, má znamení zvěrokruhu pocit, že chodí v kruzích a není schopno problémy řešit. A jediným východiskem, jak se zdá, je aféra. Znamení zvěrokruhu nemusí být ani beznadějně závislé na osobě, se kterou si začíná románek – chce jen pozornost a uznání. Žádné velké emoce v tom nejsou.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška