Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na týden od 3. do 9. října: Retrográdní Merkur končí, je na čase se zaměřit na svou psychiku

Merkur je tento týden konečně u konce retrográdní fáze, a tak je na čase začít slavit rozpohybování věcí. Merkur proudí přes Pannu až do 10. října a je na čase věnovat se více svému psychickému zdraví. Blíží se zima a je třeba na ni být připravený nejen po fyzické stránce, ale také po psychické.

Čínský horoskop: Co vás čeká v říjnu? Had bude žárlit na svého partnera, na Kohouty se usměje štěstí

Co vás čeká a nemine v tomto měsíci? Odpověď se skrývá v čínském horoskopu. Najděte níže váš rok narození a podívejte se, jaké události se ve vašem životě v říjnu mohou odehrát. Had bude žárlit na svého partnera, na Kohouty se usměje štěstí, co čeká vás?
svetzeny.cz
Info ikona
Pills

Neodbývejte se povrchní léčbou

Velkou část tohoto týdne můžete strávit průzkumnými pracemi kvůli retrográdnímu prokluzu. Čtvrtek bude obzvlášť poučný, protože Merkur udeří do investigativního Pluta. Neopravujte věci jen na povrchu, ale hledejte hlubší motivaci, která vás donutí k trvalejšímu či efektivnějšímu řešení. Totéž platí o vašem zdraví. Nesnažte se přecházet nebo lehce odbývat příznaky onemocnění, zaměřte se hlouběji na jeho příčinu a vymyslete způsob, jak ho poctivě léčit. Snažte se také zjednodušovat si práci, což vám může pomoct konečně se zbavit stresu. Odložte svůj strach z toho, že něco promeškáte, a zjistěte, které aktivity vám mohou prospět. Pak je prostě udělejte!

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás ovlivňují? Životní číslo 4 všichni opustili, číslo 6 trpělo duševní poruchou

Položili jste si někdy otázku, zda existují minulé životy? Pakliže věříte v život po životě, možná by vás zajímalo, kým jste kdysi v dávné minulosti byli. Každé životní číslo se pojí s jiným osudem. Zjistěte, zda jste byli, museli jste se vyrovnávat s opuštěním či špatným duševním stavem?
svetzeny.cz
Info ikona
Smoking

Je správný čas začít bojovat se závislostmi

V sobotu stínové Pluto ukončí svou retrográdní fázi. Toto období hledání duše, které začalo 29. dubna, mohlo přinést některé introspektivní poznatky. Je ale načase se vzpamatovat! Probuzení Pluta z retrográdního stavu je jako vulkán, který se ze spícího změnil na aktivní. Cokoliv bylo pohřbeno pod povrchem, nyní může vybublat jako žhavá láva. Totéž platí i po zdravotní stránce. Pokud jste zanedbávali své fyzické či duševní zdraví, nyní můžete očekávat, že se začnou projevovat následky. Zpětná rotace Pluta vás možná nechala uvíznout v bouřlivých myšlenkách, a jak se bude trpasličí planeta příštích sedm měsíců posouvat, budete připraveni čelit těžkým věcem, jako je zpracování smutku nebo léčba závislosti.

Numerologie: Co o vás vypovídá poslední číslice roku narození? Jednička značí dravost, šestku přitahuje tajemno

Díky numerologii o sobě můžeme zjistit zajímavé věci. Co konkrétně prozradí poslední číslice roku narození? Pojí se s přednostmi člověka, zjistěte, jaká výhoda je ta vaše. Bude to dravost, obrovské charisma či perfekcionalismus?
svetzeny.cz
Info ikona
Angry

Úplněk může odkrýt pohřbený hněv

V neděli 9. října nastane úplněk ve znamení Berana, který vám pomůže dosáhnout osobního cíle. Projekt, na kterém jste pracovali posledních šest měsíců, by se nyní mohl konečně spojit s neuvěřitelným úspěchem. Při případných oslavách dejte pozor na alkohol, který by vám během úplňku mohl spíše ublížit. Konkurence může být dost tvrdá, takže budete možná muset popustit uzdu své dravosti. Dejte však pozor, jelikož tento úplněk může také vyvolat vlnu hluboko pohřbeného hněvu. To vás může psychicky velmi rozrušit a rozhozené emoce mohou v krajním případě vyústit až v depresi. Snažte se proto zdravě upouštět páru, zaboxujte si například do boxerského pytle, vykřičte se v zavřeném autě, vypište všechny své problémy na papír a spalte ho atp. Rozhodně se nesnažte eskalovat žádné vypjaté situace a myslete na svou psychickou pohodu. V těchto chladných dnech vám může udělat dobře meduňkový čaj.

Zdroj článku