Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Připravte se na nejhorší březen. Tedy pokud patříte mezi Střelce, Lvy nebo Blížence

Info ikona
Horoskop

Bohužel užít si nový měsíc naplno bude pro tři znamení zvěrokruhu těžké. V březnu vás podle horoskopu čeká pár stresujících dní

Nový měsíc, nové štěstí? Bohužel ne pro každého... Uspořádání hvězd staví tři znamení zvěrokruhu před několik výzev, které vám mohou rychle zkazit náladu. Kdo by se měl podle horoskopu v březnu připravovat na to, že vše nepoběží hladce? Těmi "vyvolenými" mezi znameními zvěrokruhu jsou Blíženci, Lev a Střelec.

Blíženci

Blíženci se díky svým silným komunikačním schopnostem obvykle tak snadno nerozčílí, ale v březnu má vzdušné znamení tendenci se rychle zneklidnit, pokud něco hned nefunguje. To by mohlo způsobit docela povyk a zmatek, zejména ke konci měsíce. Důležitá rozhodnutí v práci nebo v oblasti financí je třeba v této fázi činit jen obezřetně – nebo nejlépe až když se vše zase uklidní.

Střelec

Čím hezčí je počasí, tím více Střelců touží po nových dobrodružstvích. To ale může snadno vést v březnu ke konfliktům s blízkými, pokud se cítí odcizení nebo dokonce zanedbáváni příliš mnoha aktivitami. Pokud má být ve vztahu zachován klid, je důležité dělat kompromisy – jinak by mohlo jedno či druhé partnerství (ne jen to milostné) Střelců viset na vlásku. 

Nejlepší módní tipy pro ženy nad 40 let: Rozlučte se s neonovými barvami nebo třásněmi

svetzeny.cz

Lev

Lev by si měl dvakrát rozmyslet, zda v nadcházejících týdnech nepřijme příliš mnoho nových projektů. Nebezpečí "topení se v problémech" je v březnu vysoké a může rychle způsobit smyk jinak suverénního ohnivého znamení. Také by si Lvi měli dávat pozor na sliby – vše, co zní příliš dobře na to, aby to byla pravda, by mělo být dvakrát zkontrolováno, aby poté nedošlo k žádným nepříjemným překvapením!