Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší módní tipy pro ženy nad 40 let: Rozlučte se s neonovými barvami nebo třásněmi

Info ikona
móda

Není pochyb: ženy nad 40 vypadají skvěle! Mají sebevědomí a určitou záři, která přichází, když víte něco o životě. Je čas dát vašemu outfitu stejný vzhled

Vylepšujte

Ve 40 už znáte samy sebe: Jsou kousky, u kterých se opravdu vyplatí investovat do kvality. Pokud jde o boty , hledejte dobrý materiál a extrémně dobrý střih. Při příštím nákupu bot se nezapomeňte znovu zeptat na svou velikost: Nohy se v průběhu času mění a jsou opravdu lepší věci, na které se můžete dívat, než na pohmožděné prsty v sandálech. Investujte také do dobrých slunečních brýlí, nejlépe klasických, které se snadno kombinují. Totéž platí pro vaše kabelky: zbavte se starých objemných modelů ve výrazných barvách a pořiďte si kousek, o kterém jste už dlouho snili.

Méně je více! Vždycky!

Robustní náhrdelníky, cinkací náramky nebo XXL prsteny: jste to opravdu vy? U doplňků platí, že méně je více – hledejte krásný kousek, který budete vždy milovat – a u šperků je lepší zazářit minimalismem.

Dejte některým věcem sbohem

Rozlučte se s žabkami, džínovými šortkami s třásněmi a neonovými barvami. Neznamená to, že byste najednou měla nosit jen nudné polovysoké lodičky nebo černé blejzry. Spolehněte se ale na klasiku, která sice nebije do oka, ale podpoří vaše přirozené charisma. Nebo – jako Jennifer Aniston – najděte nadčasový vzor, ​​který vám stoprocentně padne.

Info ikona
móda

Týdenní horoskop: Úspěch tento týden čeká na tři znamení zvěrokruhu. Berani, těšte se

svetzeny.cz

Nezkoušejte každý trend

Vy to prostě víte lépe. Pokud jste nikdy nevypadali lichotivě v maxi šatech s květinovým potiskem, ve věku 40 let se vám to pravděpodobně nepodaří. Samozřejmě můžete milovat nové trendy a přizpůsobit si je podle sebe. Ale neoblékejte se a nemíchejte trendy.

Najděte svou (novou) velikost

Když už jsme u střihu: na břicho příliš těsná košile nebo džíny, které při sezení odhalují holou kůži, nelichotí žádné ženě. Zapomeňte na čísla na oblečení a vyřaďte fráze jako „vždycky jsem nosil 38“. Oděvy se téměř u každé značky liší. Stačí si tedy vybrat velikost, která vám vyhovuje.