Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Úspěch tento týden čeká na tři znamení zvěrokruhu. Berani, těšte se

Info ikona
horoskopy

Týden od 21. února by mohl být pro tato tři znamení zvěrokruhu – alespoň zatím – nejúspěšnějším týdnem letošního roku. Můžete realizovat mnoho plánovaných projektů a přiblížit se svým cílům.

Beran

Beran je opravdu obdivuhodná osobnost v týdnu od 21. února! Síla a nasazení, které přináší do svých každodenních úkolů, je neuvěřitelná. A to nezůstane bez povšimnutí, milí Berani. Merkur posouvá ohnivé znamení ke špičkovým výkonům a nenechává ho ani pomyslet na to, aby usnulo na vavřínech. Nyní znamení zvěrokruhu řeší nejednu výzvu a může se těšit na pořádnou porci úspěchu.

Lev

S úspěchem může v tomto posledním únorovém týdnu počítat i znamení zvěrokruhu Lev. Merkur a Jupiter jsou v opozici vůči Lvu a skutečně ho vyzývají k velkým akcím. Se správným odhodláním a silou vůle mohou Lvi v příštích dnech dosáhnout čehokoli, co si usmyslí. Pokud ohnivé znamení zůstane ve střehu, planety by mu mohly poskytnout nějaká pozitivní překvapení. Zejména v oblasti financí a pracovních míst to pro Lva vypadá velmi růžově. Gratulujeme!

Panna

Panna má tolik vizí a plánů a většinou i konkrétních představ o tom, čeho chce dosáhnout. Ale neboj se milé Panny! V týdnu od 21. února získáte spoustu skokových startů ze všech planet. Mars poskytuje potřebnou energii, Pluto poskytuje sílu přesvědčování, Uran přibližuje cíle a Venuše pomáhá k finančnímu úspěchu. Tento týden se nemůže nic pokazit! Zemské znamení se tedy může těšit na týden plný úspěchů.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.