Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší týden čeká tři znamení zvěrokruhu. Býci, jste vyvolení

Info ikona
horoskop

Nejenže léto postupně nabírá na obrátkách, v plném proudu je i sezóna Blíženců. Nuda v následujících týdnech pravděpodobně nenastane. Místo toho slibuje spoustu zábavy, překvapení a kreativních nápadů. Nejvyšší čas podívat se na to, koho čeká nejlepší týden.

Dejte si pozor na ženu narcistku: 7 znaků, které ji bezpečně odhalí

svetzeny.cz

1. Býk

Gratulujeme všem Býkům! Šťastná planeta Jupiter je ve vašem znamení od 16. května  a zřetelněji to pocítíte v týdnu od 5. června. V práci vše běží téměř samo, máte skvělý pocit úspěchu, který může být dokonce odměněn nečekanou peněžní injekcí. Máte téměř nekonečný energetický potenciál a navíc zvládáte překážky levou zadní – záviděníhodné!

2. Blíženci

Samozřejmě právě před obdobím Blíženců zažívá vzdušné znamení také nárůst energie a motivace. Přesně vědí, co chtějí, dělají věci efektivně a zároveň dokážou ostatní strhnout a dát jim potřebný impuls. Teď už jen stěží někdo může uniknout vašemu kouzlu a auře. Navíc Venuše v souladu s vaším znamením náležitě nažhaví váš milostný život. Je velká šance, že během týdne od 5. června najdou nezadaní novou známost, která vše změní.

Pamatujete si na slizkého Sherminátora z Prciček? Takhle dnes vypadá

svetzeny.cz

3. Vodnář

Jako vzdušné znamení i vy nesmírně těžíte z vesmírné energie, kterou s sebou slunce ve znamení Blíženců přináší. Váš elán a odvaha se zdají bezmezné, nyní opouštíte svou komfortní zónu jak v soukromém životě, tak v práci a rozšiřujete si obzory. Z nově nabytých znalostí budete těžit ještě dlouho! Nenechte si proto nyní ujít lukrativní příležitosti a věřte své intuici. I v každodenním životě na vás čekají překvapení.

Zdroj článku