Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší týden čeká tři znamení zvěrokruhu. Býci, jste vyvolení

Nejenže léto postupně nabírá na obrátkách, v plném proudu je i sezóna Blíženců. Nuda v následujících týdnech pravděpodobně nenastane. Místo toho slibuje spoustu zábavy, překvapení a kreativních nápadů. Nejvyšší čas podívat se na to, koho čeká nejlepší týden.

Mohlo by se vám líbit

Dejte si pozor na ženu narcistku: 7 znaků, které ji bezpečně odhalí

Narcismus si obvykle spojujeme pouze s muži, ale není to jen jejich doména. Narcismus nezná genderové hranice, nerozlišuje muže nebo ženy. Neutuchající ego a samolibost tedy můžete identifikovat i u žen. Máte ve svém okolí nějakou narcistku? Rozpoznejte ji podle těchto znaků.
svetzeny.cz

1. Býk

Gratulujeme všem Býkům! Šťastná planeta Jupiter je ve vašem znamení od 16. května  a zřetelněji to pocítíte v týdnu od 5. června. V práci vše běží téměř samo, máte skvělý pocit úspěchu, který může být dokonce odměněn nečekanou peněžní injekcí. Máte téměř nekonečný energetický potenciál a navíc zvládáte překážky levou zadní – záviděníhodné!

2. Blíženci

Samozřejmě právě před obdobím Blíženců zažívá vzdušné znamení také nárůst energie a motivace. Přesně vědí, co chtějí, dělají věci efektivně a zároveň dokážou ostatní strhnout a dát jim potřebný impuls. Teď už jen stěží někdo může uniknout vašemu kouzlu a auře. Navíc Venuše v souladu s vaším znamením náležitě nažhaví váš milostný život. Je velká šance, že během týdne od 5. června najdou nezadaní novou známost, která vše změní.

Mohlo by se vám líbit

Pamatujete si na slizkého Sherminátora z Prciček? Takhle dnes vypadá

Vzpomínáte si na otravného a věčně mastného mladíka s ubohými vtípky z dnes už legendárních Prciček? Sexuchtivého Sherminátora v podání Chrise Owena (42) byste dnes nepoznali. Z puberťáka s akné je sympatický muž, jenž našel štěstí po boku své druhé manželky a společně zatím vychovávají pouze psa.
svetzeny.cz

3. Vodnář

Jako vzdušné znamení i vy nesmírně těžíte z vesmírné energie, kterou s sebou slunce ve znamení Blíženců přináší. Váš elán a odvaha se zdají bezmezné, nyní opouštíte svou komfortní zónu jak v soukromém životě, tak v práci a rozšiřujete si obzory. Z nově nabytých znalostí budete těžit ještě dlouho! Nenechte si proto nyní ujít lukrativní příležitosti a věřte své intuici. I v každodenním životě na vás čekají překvapení.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček