Přejít k hlavnímu obsahu

Cikánský horoskop: Zjistěte, zda jste okouzlující Hvězda, divoká Dýka nebo jiné znamení

Info ikona
horoskop

Cikáni jsou s věštěním, magií a horoskopy spojováni již po staletí. Traduje se, že to byli právě oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Existuje i cikánský horoskop. Zjistěte, jaké vlastnosti dle něj máte.

Podkova (22. 12. – 20. 1.)

Podkovy jsou největší dříči ze všech znamení tohoto horoskopu. Jsou to perfekcionisté, kteří touží v životě dokázat velké věci. Mají dobré srdce a neváhají druhým pomoci. Někdy však utrácejí více peněz, než si mohou dovolit.

Kalich (21. 1. – 19. 2.)

Lidé narození v tomto znamení jsou velmi vnímaví. Mívají kreativní myšlení a v jejich hlavě se rodí originální nápady. Štěstěna jim přeje. Nikdy se nevzdávají a věří v lepší zítřky. Snaží se dělat šťastnými své blízké. Jejich slabinou je váhavost.

Kaple (20.2.-20.3.)

Lidé narození v tomto znamení jsou vážní, introvertní a v některých ohledech nedůvěřiví. Ukrývají v sobě velkou duchovní sílu a podvědomě je přitahuje cokoliv spojeného s vírou. Vynikají jako obchodníci. Milují ticho a klid.

Keltský horoskop: Zjistěte, zda máte přednosti nebojácného Vlka, mazané Lišky nebo jiného zvířete

svetzeny.cz

Dýka (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození ve znamení Dýky jsou velmi temperamentní, divocí a impulzivní. Není radno s nimi přijít do křížku. Jsou velmi šikovní, co se týče ručních prací. Soutěživost je jim vlastní, chtějí uspět a jsou odhodlaní dát do toho všechno. Mívají skvělou intuici.

Koruna (21. 4. – 20. 5.)

Koruny jsou citlivé romantické duše, pro které je loajalita zásadní. Potrpí si na luxusní věci a pohodlí. Lidé narození v tomto znamení tvrdě pracují, aby získali vše, po čem jejich srdce touží. Rozhodně nečekají s nataženou dlaní, až jim bude něco darováno, raději se tito lidé přičiní sami.

Svícen (21. 5. – 20. 6.)

Lidé narození v tomto znamení jsou mimořádně inteligentní. Bývají zároveň i kreativní. Umí skvěle komunikovat a získat si druhé na svou stranu. Snadno se seznamují, spřátelí se téměř s každým. Jsou také velmi šetřiví, někdy to může hraničit až s lakomostí.

Kolo od vozu (21. 6. – 21. 7.)

Kolo symbolizuje koloběh lidského života. Pokud jste narozeni v tomto znamení, značí to, že jste velmi citliví, empatičtí a umíte milovat celým svým srdcem. Lidé narození v tomto znamení jsou také rození lídři a manažeři. Mají výjimečně dobrou schopnost se soustředit. Přehnaně se však strachují, zejména o své blízké.

Hvězda (22. 7. – 22. 8.)

Hvězdy září, každý je má rád pro jejich neutuchající optimismus, nakažlivý smích a smysl pro humor. Navíc jsou to lidé, kteří neváhají podat ostatním pomocnou ruku. Snadno si získají sympatie druhých. Jsou velmi ambiciózní a mnohdy přehnaně nároční.

Zvonek (23. 8. – 22. 9.)

Pakliže jste se narodili ve znamení Zvonku, vynikáte zejména svou disciplínou a pracovitostí. Jste mistři organizace. Ve všem musíte mít dokonalý systém. Jste ochotní pomáhat druhým a rozvíjet jejich potenciál. Lidé narození v tomto znamení milují dokonalost, možná ale až příliš, jejich nároky bývají přehnaně vysoké.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 11. do 17. března: Čeká vás těžký den plný zklamání a výčitek

svetzeny.cz

Mince (23. 9. – 22. 10.)

Mince symbolizuje rovnováhu. Lidé tohoto znamení jsou moudří a mírumilovní. Jsou velmi dobří v urovnávání konfliktů a strategické komunikaci. Vynikají také jako podnikatelé. Jsou moudří a rádi své zkušenosti předávají dál.

Meč (23. 10. – 21. 11.)

Toto znamení je spojováno se změnou. Lidé v něm narození jsou neuvěřitelně flexibilní, díky čemuž mají v životě značnou výhodu. Rovněž mívají skvělé analytické myšlení. Jsou velmi charakterní, čest je pro ně důležitá. Bývají to charismatičtí lídři, ke kterým druzí přirozeně tíhnou.

Sekera (22. 11. – 21. 12.)

Pro lidi narozené ve znamení Sekery je svoboda vším. Milují volnost a dobrodružství. Bez cestování a poznávání nových věcí si nedovedou svůj život představit. Snadno se přizpůsobují změnám. Jejich velkou slabinou je lehkomyslnost.

Zdroj článku