Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se novoluní v březnu 2024: Jeho energie otevře téma financí, je také šance na splnění tajných přání

Březnové novoluní nastane v neděli 10. března 2024 přesně v 10,00 hodin středoevropského času. Odehraje se tentokrát ve vodním znamení citlivých Ryb, které uzavírají zvěrokruh a nabízejí napojení na duchovní stránku každého z nás. Je jen na nás, jak jeho energii využijeme. Je to každopádně příležitost napojit se na svou intuici a zjistit, po čem ve skrytu duše toužíme.

Novoluním začíná nový měsíční cyklus, kdy se Měsíc ukáže na obloze někdy jako úzký srpek, jindy ho nemusíme vidět vůbec. Z pohledu astrologie jde o pomyslný nový začátek a příležitost k nalezení nové cesty, která je v souladu s naším životním nastavením.

Březnové novoluní 2024 v Rybách

Rybám ve zvěrokruhu vládne živel vody. Lidé narození v tomto znamení bývají obecně citliví, starostliví a především mívají silně rozvinutou intuici. Někdy jsou to snílci, co si svět příliš idealizují a mohou podléhat různým klamům. Na druhou stranu bývají duchovně založení a svá přání si umí dobře manifestovat. Právě tento aspekt se může promítnout do březnového novoluní. Budeme mít tendenci více než kdy jindy jednat podle srdce, nikoli podle rozumu. Právě to může být cesta k naplnění našich tajných přání

Jak poznat karmický vztah: Může vás srazit až na dno, důležité je nepřehlížet varovné signály

Věříte-li na minulé životy a další věci mezi nebem a zemí, určitě jste už zaslechli o karmických vztazích. Každý člověk, který nám vstoupí zásadním způsobem do života, nás má něco naučit. V tohoto typu vztahu to platí stoprocentně. Jenže obvykle není karmické životní pouto procházkou růžovou zahradou.
svetzeny.cz

Na co si dát pozor během březnového novoluní 2024 

Ryby bývají v návaznosti na své emocionální založení občas mimo realitu, což jim může značně komplikovat život. Tato tendence se může projevit i během novoluní. Dejte si pozor na to, abyste měli vše, co plánujete, postavené na pevných základech. Neohlížejte se do minulosti a nedávejte šanci lidem, kteří vás zklamali, protože doufat, že se změnili, by bylo pošetilé. Platí, že vstupovat dvakrát do jedné řeky, se nevyplácí.  

 

 

Novoluní jako šance na duchovní práci

Pokud jste jen trochu nakloněni věcem mezi nebem a zemí, využijte energii novoluní k zastavení se a zklidnění. Je to vhodný čas pro meditaci nebo jen přemýšlení o tom, jaké máte pocity a sny. Položte si otázku, zda jste ve svém životě spokojení, případně jakou oblast byste si přáli změnit. Jaký by byl první krok k tomu, aby se vám to podařilo? Intuice vám spolehlivě napoví. Soustřeďte se také na to, co se vám nedaří dotahovat do konce, od čeho utíkáte. Dost možná to není vaše cesta a jen se honíte za něčím, po čem ve skutečnosti vlastně ani netoužíte.

V této souvislosti se může otevřít také téma financí. Děláte práci, která vás skutečně naplňuje, nebo jste na tomto místě jen kvůli finančnímu ohodnocení? Peníze ostatně budou tématem pro všechny, kdo s nimi příliš neumí hospodařit a komu utíkají pod rukama jako tekoucí voda. Novoluní přinese příležitost uvědomit si, kde děláte v této oblasti chybu. Pozor na velkou důvěřivost a půjčování peněz či utrácení za "zázračné" věci, které nejsou k ničemu a vy za ně zbytečně vyhazujete peníze, jež potřebujete jinde.

 

 

Numerologie: Vypočítejte si vaše životní číslo a zjistěte, co vás čeká v březnu 2024

Každý člověk je definován nějakými čísly, která znázorňují jeho povahu, vzorce chování a osobnostní rysy. Vypočtěte si jednoduchým způsobem svoje osobní životní číslo a zjistěte, co vás podle numerologie čeká v březnu 2024. Ne každý bude mít na růžích ustláno, ale je dobré mít na paměti, že každé období má svůj konec. Už v dubnu totiž může být všechno jinak.
svetzeny.cz

Novoluní je vhodným časem pro rituály

Novoluní v Rybách vám umožní napojit se na vaši duši, k čemuž vám pomůže tento rituál. Zavřete se do místnosti, kde budete mít možnost být pár minut o samotě. Pokud máte své krystaly, vezměte si je k sobě. Ideální je pro tuto příležitost křišťál nebo růženín, či kámen vašeho znamení. Zapalte si bílou svíčku a zavřete oči. Dýchejte zhluboka a do břicha a nechte myšlenky plynout. Představte si nad sebou oblohu plnou zářících hvězd. Kolem vás je ticho a klid a vy vnímáte jen sami sebe a hvězdy na svou hlavou. Pozorně si je vnitřním zrakem pohlížejte. Která z hvězd poutá nejvíce vaši pozornost? V duchu se jí dotkněte a požádejte, ať vám sdělí, co je pro vás duležité. Odpověď nemusí přijít vzápětí. Dostanete ji třeba až po chvíli, kdy otevřete oči. Přijde vám na mysl v podobě silné myšlenky, o které budete vědět, že je pro vás v tu chvíli důležitá. Za odpověď nezapomeňte Vesmíru poděkovat.  

Horoskop lásky a vztahů na březen 2024: Berany zacloumají emoce, Rakům se povede oživit stereotyp

Lásku a harmonii ve vztahu si přeje každý z nás. Je to důležitá oblast života, kterou do jisté míry může ovlivňovat i astrologie. Jak to bude na poli lásky a vztahů v měsíci březnu, do kterého jsme právě vstoupili? Čeká vás zamilovanost, nějaké hádky nebo se dokonce objeví někdo nový, kdo bude usilovat o vaše srdce a pozornost? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Novoluní ovlivní také naše fyzické tělo

Energie začátku měsíčního cyklu ovlivní, podobně jako je tomu i u úplňků, také naše fyzické zdraví. Novoluní v Rybách souvisí s lymfatickým systémem a nohama, zejména s chodidly. Můžete mít v tento den oteklé a těžké nohy, mohou vás bolet i stará zahojená zranění včetně zlomenin. Prospěje vám, když nebudete vykonávat žádnou namáhavou aktivitu a nohám ulevíte. Naplánovat si náročnou túru tedy není během tohoto novoluní úplně nejvhodnější. Lymfatický systém podpoříte jemnou masáží a také pitím pročišťujících čajů

Zdroj článku