Přejít k hlavnímu obsahu

Překvapte dárkem ke Dni matek!

Vídáte svou maminku jen zřídka? Pak využijte Svátek matek, abyste si znovu užily společný čas a překvapte ji speciálním dárkem, na který ani jedna z vás nezapomene!

1. Pohoda ve wellness 
Wellness výlet může zahrnovat řadu aktivit, od meditace, jógy či sauny, až po plavání nebo tenis. Tenhle napůl relaxační a napůl sportovní výlet bude pro vaše tělo i mysl to pravé. Vyražte třeba na Lipno, kde si všechny tyhle radovánky můžete užít na břehu jezera v Amenity Resort.

2. My máme rádi víno 
Jižní Morava je plná vinařských oblastí, tak co vyrazit někam do sklípku a pořádně si popovídat nad sklenkou vynikajícího vína? Doporučujeme například tohle vinařství v Němčičkách, nebudete se vám chtít domů!

3. Relax v lázních
Klasika mezi dárky. Dopřejte si odpočinek a vychutnejte si společný den hýčkáním v lázních, masáže a relaxační kosmetické procedury. Využijte například nabídky lázeňských měst, jako jsou Františkovy Lázně, Karlovy Vary, Lázně Libverda či Luhačovice, nebo si naplánujte krásný den ve vašem městě, zajděte si na masáž a kosmetiku do místního salónu, kde si obě odpočinete, zrelaxujete a cestou domů se ještě zastavíte v kavárně na něco dobrého.

4. Poznávejte svět
Toužily jste se společně podívat na nějaké místo, do nějakého města, na Sněžku, do pivovaru, nebo zajít do kina či divadla, ale nikdy jste se k tomu nedostaly? Teď nastal ten správný čas. Mamince řekněte, ať si nic neplánuje a vyrazte za zážitky!

5. Rodinné kořeny
Pokud vaše matka vyrostla v jiném městě nebo vesnici, než teď žije, vezměte ji na výlet do kraje jejího dětství. S radostí se s vámi podělí o své vzpomínky, prohlédněte si i staré fotky, na kterých vám ukáže, jak kdysi místo vypadalo a pak jen porovnávejte.

6. Sportu zdar
Pokud je vaše maminka spíše milovnice sportu a lázně by nebyly nic pro ni, naplánujte něco akčnějšího. Vezměte ji třeba na lezeckou stěnu, vypravte se na Stezky korunami stromů, které najdete na Lipně či v Krkonoších, a dolů si sjeďte na koloběžce, nebo nasaďte kolečkové brusle a jeďte se někam projet. Může se to zdát bláznivé, ale zaručujeme vám, že takovýhle svátek si budete dlouho pamatovat. Pokud byste rády propojily fyzický pohyb s klidnější aktivitou, vyzkoušejte nové Aumakua centrum v Praze, kde vás zharmonizují pomocí jógy, běhu či kruhového tréninku, a meditace.