Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Berana, Lva a Ryby čekají vzestupy a pády jako na horské dráze

Info ikona
Horoskop

Tento týden hvězdy zajišťují proudění energie u těchto tří znamení zvěrokruhu. Ovšem neustálé vzestupy a pády emocí mohou být velmi vyčerpávající. Bohužel, tato znamení zvěrokruhu na to musí být připravena od 13. do 19. září. Pokud nejste Beran, Ryba nebo Lev, máte štěstí!

Někdy to jde skvěle, pak se najednou všechno zhroutí, aby pak zázračně všechno znovu zapadlo na své místo ­­- jaký nepořádek! V týdnu od 13. do 19. září se s tím bohužel musí vypořádat tři znamení zvěrokruhu. Ale nebojte se, všechno bude nakonec v pořádku!

Beran

Znamení ohně začíná nový týden namotivováno a bude schopno postoupit v některých projektech, které nosí v hlavě. Je pravděpodobné, že Beran může rozšířit svou síť a zorganizovat jednu nebo dvě služební cesty, které dopadnou nečekaně dobře. Beran dokáže odložit spory s rodinou a dívat se dopředu. Ale od 14. září, kdy se Mars přesouvá do souhvězdí Vah, se zdá, že se všechno bortí jak domeček z karet. Nespokojenost a netrpělivost ovládají myšlenky Berana. Najednou netouží po ničem více než po vášni v lásce, jež se mu (zatím) nedostává. Naštěstí ke konci týdne toto skončí, a i svobodní Berani mají větší šanci, že konečně potkají toho správného nebo tu správnou. Skutečná emocionální jízda na horské dráze, ale se šťastným koncem!

Ryby

I emocionální Ryby se musí připravit na neklidný týden a bohužel začít nešťastně. Nejste schopni se soustředit a pokoušíte se odkládat důležité věci. Váš negativní přístup může také vést ke konfliktům s okolím. Přesto, že nejbližší oplývají dobrými zprávami, nezdá se, že by to pro Ryby něco znamenalo. Ani finančně na tom nejsou nijak dobře. Ale ke konci týdne by mohlo být vodní znamení odměněno v práci za úspěšný projekt, což mu dává obrovskou motivaci a vůli jít dál! Což bude mít také pozitivní vliv na soukromý život Ryb. Ryby vydržte, vyplatí se!

TAJEMNÉ POZDRAVY Z MINULÉHO ŽIVOTA. POCITY, ŽE JSTE NĚCO SLYŠELI NEBO ZAŽILI ODHALUJÍ MINULOST

Lev

Podobně jako jeho spojenec ohně, Beran, také Lva potká ve třetím zářijovém týdnu nečekaná dávka emocí. Zpočátku se zdá, že všechno jde jako hodinky, zvláště pokud jde o finance a práci. Zdá se, že úspěch se na Lvi přímo lepí. 14. září však nálada ohnivého znamení náhle zatemní pochybnosti. Hvězdy Lvovi nepřejí a vlivem jejich působení ho zpomalují. Mohou dokonce nastat zdravotní problémy! Lev by si proto měl do víkendu naplánovat nějaký čas pro sebe a zařadit nižší rychlostí stupeň. Jakmile období s nízkou frekvencí skončí, může načerpat novou energii a znovu najde svou motivaci. Nikdy nedávejte úspěch nad zdraví, milý Lve!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.