Přejít k hlavnímu obsahu

Tajemné pozdravy z minulého života. Pocity, že jste něco slyšeli nebo zažili odhalují minulost

Info ikona
Horoskop

Možná jste se již někdy ocitli v situaci, kdy jste vůči naprosto cizímu člověku pocítili vřelé city, nebo naopak odpor, případně jste se s někým seznámili a okamžitě vám prolétlo v myšlenkách, že už dotyčného odněkud znáte, a dokonce jste naprosto přesně věděli, co bude říkat či jak bude gestikulovat...

Tyto svým způsobem ohromující zážitky, že s někým, koho vidíme poprvé v životě, máme společnou historii, jsou v duchovním smyslu záblesky „minulých životů“... Ale pozor! Jakmile něco takového pocítíte, buďte ve střehu! Může to být totiž i avízo, že se blíží čas vaší „karmy“. Někteří ezoterikové o tom dokonce hovoří jako o pomalu se plížící „karmické bouři“... Možná této teorii věříte, možná ne, ale dle ezoterických pravidel může být setkání s lidmi z minulých životů test, zda jste v této inkarnaci již duchovně a morálně vyzrálí. Navodí se stejná situace jako v minulém životě, při které jste selhali, abyste ji konečně dokončili. Nepodceňujte proto při takovém zážitku své pocity a věřte především intuici, ta je zaručeně nejlepším rádcem! Díky našemu „reinkarnačnímu“ průvodci bezpečně poznáte signály, které naznačují, že se na vás řítí ona „karmická bouře“...

Déjà rêvé (zhmotnění snu)

Zažijete-li příhodu, která se vám v minulosti mnohokrát zdála, rozeberte ji krok za krokem a v duchu si přehrajte slova člověka, jenž v události sehrál hlavní roli, může to znamenat, že se otevřela vaše pomyslná stránka „akašické kroniky“, kde jsou zaznamenány informace všech vašich předchozích inkarnací, a vy jste dostali příležitost uzavřít „nedopsanou kapitolu“.

Déjà entendu (již slyšené)

Ke klasickým příznakům, že někoho znáte z minulých životů, patří čtení myšlenek. Dopředu budete vědět, jak vám někdo odpoví. Možná si dokonce záměrně začnete tuto osůbku záludnými otázkami testovat a v duchu si říkat, že se vůbec nezměnil. Přitom dotyčného uvidíte poprvé v životě!

Déjà vécu (již prožité)

Jedná se zejména o takzvané „karmické setkání“, kdy pocítíte k nějaké osobě vřelé city, emoce vás úplně paralyzují a dostanete strach, že se vám v davu ztratí. Najednou vám bleskne hlavou, že jste už něco naprosto stejného zažili. Může se jednat o nenaplněnou lásku z minulých životů, a to mileneckou, rodičovskou, sourozeneckou, a osud vám v této inkarnaci umožnil opětovné shledání.

Déjà pensé (již myšlené)

Dojde-li v rozhovoru k jakési smyčce, kdy s někým opakovaně vyslovíte v jeden okamžik to samé, může to být náhoda, ale také ne. Z karmického hlediska se může jednat o vaše dvojče či sourozence z minulých životů, s nímž jste stále propojeni neviditelnou pupeční šňůrou.

Déjà vu (již viděné)

Pocítíte-li v cizím domě či bytě euforii, začne vám připadat, že jste v důvěrně známém prostředí, zavřete oči a nechte se unášet fantazií. Proč? Může se jednat o váš rodný příbytek z minulých inkarnací a vy si možná vnitřním zrakem vybavíte obličeje svých nejbližších.

zdroj: Ezoterika 2021, Horoskopy 2021

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.