Přejít k hlavnímu obsahu

Tato tři znamení zvěrokruhu vykouzlí úsměv na tváři každému. Patříte sem i vy?

Info ikona
znamení zvěrokruhu

Existují znamení zvěrokruhu, která mají dar potěšit každého svým smyslem pro humor a vyčarovat úsměv na tváři. Jste jedním z nich?

Existují znamení zvěrokruhu, která každého rozesmějí!

Když tyto tři znamení zvěrokruhu vstoupí do místnosti, vyjde slunce a celá místnost se rozzáří. Svým přátelským, pozitivním a pozorným chováním i zářivým úsměvem dávají všem kolem sebe příjemný pocit a vykouzlí vám úsměv na tváři, i když zrovna nemáte den.

Rak

Zrozenci ve znamení Raka jsou srdeční a starostliví lidé, kteří dělají vše pro to, aby se kolem nich ostatní cítili dobře. Jejich citlivost a vnímavost vás dostane. Bez váhání reagují na potřeby svých nejbližších. Mají velmi vyvinutý cit pro mezilidské vztahy. Citlivým a trpělivým způsobem dokážou o každého pečovat. Když si někoho oblíbí, udělají pro člověka téměř cokoliv. 

Ryby

Klidná povaha a duchovní založení, to jsou jejich základní povahové rysy. Ryby jsou považovány za zasněné bytosti, ale u ostatních bodují především s jejich přátelskou, starostlivou a milující povahou. Dávají potřebám druhých stejnou důležitost jako jejich vlastní, a tak překvapují přátele a rodinu znovu a znovu nečekanými krásnými gesty. Ve společnosti jsou extrémně přizpůsobiví. 

Váhy

Díky své vyvážené a harmonické povaze mohou lidé narození ve znamení Váh přesně odhadnout, kdy se jiným lidem nedaří nebo se cítí špatně, a okamžitě najdou ty správná slova, která druhého člověka rozveselí a udělají jim radost. Jsou opravdovými profesionály v rozesmívání ostatních.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.