Přejít k hlavnímu obsahu

„Modrý měsíc“: Srpnový úplněk mění život třem znamením zvěrokruhu: Býk, Panna a Vodnář se mají na co těšit!

Info ikona
horoskop

S „modrým měsícem“ jsme v neděli zažili již druhý srpnový úplněk. Pocítí to především tři znamení zvěrokruhu, jejichž život se převrátí naruby. Zjistěte, co si pro vás hvězdy připravily.

Z astrologického hlediska je srpen tak trochu výzva. S „modrým měsícem“ v zádech jsme zažili druhý úplněk v měsíci - a rovněž znovu ve Vodnáři. Toto znamení je nejen vysoce energetické, ale jasný měsíc také nemilosrdně směřuje svou baterku do malých koutů našeho života, které bychom ve skutečnosti raději potlačili. Zvlášť intenzivně to pocítí tři znamení zvěrokruhu:

Býk

Býk zápasil s rovnováhou mezi svým zaměstnáním a soukromým životem od začátku pandemie korony. Bohužel se stále hledá, což pravidelně způsobuje stres a špatnou náladu. Úplněk 22. srpna zajistí, že Býk již nemůže nerovnováhu ve svém životě ignorovat. Jeho špatný pocit prolézá celé jeho tělo a je stále silnější. Nyní bude donucen k rozhodnutí.

Panna

Panna je tvorem zvyků, miluje své pevné rutiny a procesy. To je přesně to, co úplněk uvrhne do nepořádku. Ze začátku je to nepříjemné, ale také to vyžene Pannu z její komfortní zóny - a abychom byli upřímní, je načase.

Vodnář

Úplněk ve Vodnáři má samozřejmě zvláštní vliv na samotné znamení zvěrokruhu: Vodnář, který se vyhýbá jakékoli přímé konfrontaci se svými pocity, jim musí konečně naslouchat a hlavně čelit. „Kdo a co je pro mě dobré? Co bych měl opustit, abych měl život opět ve svých rukách?“ Vodnář se musí na tyto otázky důkladně podívat - a nakonec se rozhodnout.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.