Přejít k hlavnímu obsahu

Vychází lednový SVĚT ŽENY! Na titulní straně s Katkou Žbirkovou

Přivítejte rok 2024 při čtení nového čísla časopisu Svět ženy: poradíme vám, jak zdravě zatočit s posvátečními kily navíc, vyčarovat teplo domova, připravit k silvestrovským bublinkám luxusní občerstvení i kde si báječně zalyžovat.

5 DŮVODŮ, proč si koupit nové vydání

1. Rozhovor s Katkou Žbirkovou

V roce 1988 slíbila svému muži, že mu bude stát po boku v dobrém i zlém. A to splnila. Jsou to už více než dva roky, co tu Meky není, ale ona jeho odkaz nese dál.

2. Náhradního tátu nechci

Přečtěte si příběhy o tom, jak umět přát štěstí jiným, nepodléhat předsudkům, a že pokud nejsme spokojení se svým životem, měli bychom sebrat sílu a pokusit se věci změnit.

3. Silvestrovský večer

Oslavte poslední noc roku dokonalou hostinou. Vychutnejte si luxusní fajnovky z krevet, parmské šunky a choriza či opilé dezerty.

Kolik kruhů vidíte? Optickou iluzi, kterou vytvořil americký psycholog, odhalí většina lidí až po nápovědě

Prohlídněte si fascinující optickou iluzi, kterou vytvořil americký psycholog Anthony Norcia, a zkuste na ní objevit kruhy. Kolik jich napočítáte? Pokud ani jeden, nezoufejte. Většina lidí podle provedených průzkumů totiž kruhy spatří až po drobné nápovědě, do té doby vidí pouze obdélníky.
svetzeny.cz

4. Vyplněné rty a velikost XS

Vzhled je pro většinu z nás velmi důležitý. Investujeme do něj čas i peníze. O tajemství krásy jsme si povídali s dermatoložkou Lucií Rajskou.

5. Přitahují vás i jiní muži?

Někdy jsou přirozenou součástí vztahu věci, které bychom mohli považovat za špatné. Přesto jsou naprosto v pořádku. Zkrátka ne všechno je toxické, jak se dnes říká.

 

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ SVĚT ŽENY + VŮNĚ BETTY BARCLAY HAPPINESS (20 ml) + DIGI ZDARMA

599 Kč

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ SVĚT ŽENY + VŮNĚ BETTY BARCLAY HAPPINESS (20 ml) + DIGI ZDARMA

Vůně Happiness od Betty Barclay vás zavede do zahrady plné svěžího ovoce. Šťavnatá hruška, sladkokyselý rybíz a štiplavé jablko otevírají ovocno-květinovou kompozici. V samém srdci této ženské vůně je skryta pestrá kytice složená z jemné růže, něžného jasmínu a smyslné vanilky. Na závěr se nenápadně vynořuje zemitá ambra doplněná sladkotrpkým pižmem. (EdT 20 ml).

Nabídka platí do vyčerpání zásob.

OBJEDNÁVEJTE ZDE.