Přejít k hlavnímu obsahu

Zalando poukaz jako záchrana vánočních dárků na poslední chvíli

Info ikona
Dárkový poukaz

Období dlouhých kabátů a měkkých šál zdaleka není u konce a nejedna dáma mimo náležitě hřejivého oblečení pokukuje po stylových módních kouscích. Nebo ideálně po takovém oblečení, které splňuje obě kritéria. Protože se Vánoce nezadržitelně blíží, a protože ne vždy je snadné vymýšlet, co nadělit kamarádkám, známým či těm nejbližším, přinášíme malý tip. Letošní Vánoce vám s dárky mohou pomoci dárkové poukazy Zalando.

Měření

Krásný dárek na míru

Snad všechny ženy se shodnou, že je těší, když mohou obohacovat a obměňovat svůj šatník. Ať už na Vánoce, narozeniny, nebo klidně jen tak pro radost. Zároveň si ale své nové kousky rády vyberou samy. Zalando nabízí velmi pestrý výběr všemožného oblečení, bot a doplňků od mnoha světových značek. Právě renomované značky jako je například Calvin Klein, Michael Kors a Karl Lagerfeld, či další oblíbenci jako jsou Pull&Bear, Mango či Bershka zaručují prvotřídní kvalitu

Zalando navíc nabízí i Pre-Owned módu, tedy tu z druhé ruky, nebo dokonce Designer a jiné prémiové kousky. Dárkové poukazy Zalando jsou proto výborným dárkem pro nenáročné holky, příznivkyně slow fashion, ale i vybíravé módní expertky. Vy se každopádně nemusíte trápit s nejistým rozhodováním nad konkrétními šaty a vaše obdarované si zase mohou vybrat, cokoliv jim padne do oka. 

Bezva nápad i na poslední chvíli

Předvánoční období se nachýlilo a vy zoufáte, že již nestihnete pořídit svým blízkým žádný vhodný dárek? Nespornou výhodou dárkového poukazu Zalando je možnost okamžitého doručení, při kterém si můžete hned po připsání platby automaticky nechat zaslat poukaz v elektronické podobě do e-mailu. Takový poukaz poté můžete vytisknout a složit do elegantní podoby, či v případě nouze pouze připsat dárkový kód třeba do vánočního přání. 

Máte-li větší časovou rezervu, můžete pak také přistoupit k možnosti nechat si poukaz Zalando poslat poštou v luxusním dárkovém provedení. Bohatá nabídka platebních metod vám rovněž dává mnoho volnosti při zařizování posledních předvánočních povinností. Záleží jen na vás a vašich preferencích. Jedno je jisté: dárek můžete vždy ještě stihnout, jakkoliv se to už může zdát nemožné. 

Pohodlná a elegantní cesta k hezkému dárku

Žádné všespásné dárky neexistují, o tom žádná. Ale jak jinak jít naproti spokojenosti obdarovaného, než darováním čehokoliv, co si na Zalandu sám vybere? Dárkové poukazy jsou oblíbeným způsobem, jak své blízké doopravdy potěšit, mimo jiné i díky své všestrannosti a pohodlné a jednoduché aktivaci

Pokud tedy stále váháte nad tím, co pořídíte mamince, nejlepšímu příteli nebo třeba kolegyni… Případně už jsou všechny kamenné obchody zavřené a vy nechcete nikoho zklamat… Sáhněte po dárkovém poukazu Zalando a vyčarujte si krásné Vánoce plné radosti a lásky.