Přejít k hlavnímu obsahu

Vévodkyně Kate nosí na podzim perfektní pletené šaty, které nestojí ani tisíc korun

Pletené šaty patří v zimě k dlouholetým módním trendům. Vévodkyně Kate okouzluje v levném modelu, který si může pořídit každá z nás. Přinášíme vám výběr těch nejkrásnějších pletených šatů pro podzim a zimu 2022.

Vévodkyně Kate má zálusk na nadčasové kousky. V zimě ráda nosí pletené šaty - pro svůj nejnovější vzhled zvolila levný model, který si může dovolit každá z nás. Inspirujte se v naší galerii. 

Vévodkyně Kate jako módní ikona

Vévodkyně Kate se (opět) dočkala módních pochval. Ve středu navštívila Colham Manor Children's Center v londýnské čtvrti Hillingdon a vybrala si nadčasový kousek, který sluší ženám všech věkových kategorií: šik pletené šaty.

Mohlo by se vám líbit

Duchovní význam 11. 11.: Využijte datum, které má magický význam

Jedna z nejběžnějších forem magie se vyskytuje v číslech — zvláště v opakujících se sekvencích; můžete je označit jako andělská čísla . To znamená, že přání, když hodiny odbíjejí 11:11, není založeno pouze na mýtu, ale ve skutečnosti je za tím magický příběh. Můžete se tedy vsadit, že 11. listopad (alias 11/11) má velký duchovní význam.
svetzeny.cz

Jak kombinovat pletené šaty?

Čtyřicetiletá milovnice módy vsadila na monochromatický vzhled v tmavě zelené a šaty zkombinovala se semišovými lodičkami. Pletené šaty můžete kombinovat s kozačkami, ale i teniskami. Hodí se na odpolední vycházku, ale i na pracovní schůzku. A bonus? Pořídíte si je za méně než tisc korun.

Módní inspirace podle Kate Middleton
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška