Přejít k hlavnímu obsahu

Módní trend: Zlatá pravidla pro nošení tenisek. Vyhněte se přílišnému kombinování a ukazujte ponožky

Info ikona
tenisky 2022

Tenisky jsou součástí základní výbavy každého botníku. Ženy milující módu letos nejraději nosí své sportovní modely těmito třemi způsoby.

1. Platforma je vždy dobrá volba

Pokud jste ještě nevlastnili tenisky na platformě, rok 2022 je vaše šance! Od ikonických tenisek Balenciaga Triple S s hrubou platformou v roce 2019 se tyto modely tenisek staly nedílnou součástí každodenního života mnoha trendy žen. Přidejte trochu výšky a nadhledu do vašeho každodenního outfitu.

Módní trend: Plavky, které ovládnou sezónu 2022 a sluší ženám s malým i velkým poprsím. Zapomeňte na růžovou a nebojte se experimentovat

svetzeny.cz

2. Barevné tenisky kombinujte s neutrálními barvami

Velmi oblíbené jsou letos také tenisky v několika pestrých barvách. Skvělé modely v retro stylu, se silnou podrážkou nebo jako nevzhledná varianta slibují poutavý potenciál a navíc jsou super pohodlné. Pokud se rozhodnete pro některou z barevných variant tenisek, měli byste u zbytku outfitu volit neutrální tóny, jinak se snadno stane, že budete "příliš" a vzhled působí přeplácaně. Ideální je zde béžová, černá, hnědá nebo šedá. Bílá je v létě také skvělá volba! Barevné tenisky díky těmto barvám září ještě více.

3. Ukažte ponožky

Nosíte někdy jen krátké nízké ponožky v teniskách? To se změní! Vysoké ponožky jsou totiž v současnosti více než oblíbené. Tento typ ponožek je vhodný zejména k šatům, sukni nebo kratším kalhotám. S jednobarevnými teniskami můžete vynést ponožky s barevnými motivy. K barevným teniskám doporučujeme jednobarevné ponožky. Dbejte na to, abyste ponožky nestahovali moc těsně, ale raději je nechte trochu volně a držte si je ve spodní třetině lýtka, jinak váš outfit může rychle vypadat jako školní uniforma.

Zdroj: Instyle, Vogue