Přejít k hlavnímu obsahu

Módní trend: Plavky, které ovládnou sezónu 2022 a sluší ženám s malým i velkým poprsím. Zapomeňte na růžovou a nebojte se experimentovat

Info ikona
Plavky

Tyto bikiny se hodí nejen na pohodové plážové dny a párty u bazénu, ale jsou také jedním z největších plavkových trendů pro rok 2022 - objevte naše oblíbené kousky.

Pokud jste na tom jako my, pak už máte pravděpodobně plné ruce práce s plánováním letní dovolené. Nezáleží na tom, zda jedeme na pár dní do Chorvatska nebo na pár týdnů na exotickou pláž: jedna věc, kterou si musíme vždy vzít s sebou, jsou naše oblíbené bikiny. V tomto módním prostoru je několik nadčasových kousků, které každý rok skutečně zasáhly trendový radar, a další, které přicházejí a odcházejí. To je důvod, proč nejnovější trendy plavek pro rok 2022 zahrnují několik novinek a některé kousky, které mohou vypadat povědomě. Všechny trendy ale mají jedno společné: Inspirují se nostalgií 70., 80. a 90. let.

1. Vintage květiny

Velké barevné květiny á la 80. nebo 90. léta slaví letos velký comeback. Honosné bikiny a plavky dodávají hippie nádech a umožňují vám oddat se nostalgickým vzpomínkám. S verzemi z různých dekád je tu něco pro každého, pokud je to barevné a vzrušující!

2. Šnůrky všude

Šňůry a pásky na našich bikinách jsou letos téměř nutností. I mikro tanga jsou trendy. Tenká šňůrky podle ní vytvářejí definovanou siluetu těla, která má za vinu sice nevzhledné opálení, ale zdůrazňuje ženské tělo. Vy si musíte zvolit, jestli budete trendy nebo opálená. Není nic mezitím! 

3. Vršek naopak

Trendem, který je obzvláště populární na Instagramu a je nedílnou součástí našeho feedu za poslední rok, jsou trojúhelníkové bikiny s obráceným vzhledem. Tyto bikiny, které milují modelky jako Kendall Jenner nebo Emily Ratajkowski, se jednoduše zavazují obráceně, takže horní díl je „naruby“. Nově existují i ​​bikiny, které jsou navrženy v tomto vzhledu a ušetří složité zavazování. Super sexy!

4. Kostice jsou zpět!

Jsou mnohem praktičtější než bikiny s tenkým zavazováním a sluší naprosto každé postavě: bikiny s kosticí. Nadčasová klasika mezi plavkovými trendy letos zažívá další boom a inspiruje ženy s velkým poprsím stejně jako ženy s menším. Vrchní díly lze obzvláště dobře kombinovat s odpovídajícími spodními díly bikin s vysokým pasem.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.