Přejít k hlavnímu obsahu

Módní trend: Plyšový kabát nesmí chybět žádné ženě v šatníku. Zahřeje vás a doladí váš outfit k dokonalosti. Vyberte si ten svůj

Zimní plyšový kabát je trendy již několikátou sezonu. Pokud ho ještě nemáte, teď je ten nejvyšší čas. "Teddy" kabáty jsou volbou číslo jedna na letošní zimu, protože budete v teple, a zároveň stále podle nejnovějších modních trendů.

"Teddy kabáty" jsou opět velkým módním trendem podzimu/zimy 2022

Teplé kabáty jsou nutností v chladných podzimních a zimních dnech. Ledový vítr je díky nim o polovinu tak hrozný a my přežijeme nepříjemné počasí bez nachlazení. Kromě klasických péřových bund existuje varianta, kterou milují především trendy ženy: plyšové kabáty. Bundy a kabáty s nařasenou kožešinou, která je útulná jako medvídek, jsou in už nějakou dobu. Někdy v neutrálních tónech, někdy v poutavých barvách, jako je modrá nebo rezavě hnědá. Pokud stále hledáte bundu s plyšovým kožíškem, našli jsme pro vás perfektní modely.

Vaše zimní inspirace

Stylista proměňuje bezdomovkyně v krásky: Výsledek je naprosto dokonalý, pláčou, když spatří svůj odraz v zrcadle

Leandro Matias je brazilský stylista, který se věnuje velmi ušlechtilé činnosti, zdarma poskytuje proměnu vzhledu lidem bez domova. Činí tak již více než 5 let. Jeho proměny berou dech, přesvědčte se o tom i vy.
svetzeny.cz

Kabát, který vás zahřeje

Vklouznout do tohoto kabátu je jako zabalit se do své oblíbené deky. Je neuvěřitelně měkký a hřejivý a navíc boduje speciálním doplňkem, který u mnoha kabátů zoufale hledáte: zateplenými kapsami. To povyšuje komfort nošení na úplně jinou úroveň a dělá z něj ideálního společníka pro chladné podzimní a zimní dny. 

Buďte trendy, ale zároveň v pohodlí

Ale náš plyšový oblíbenec vás nejen zahřeje, ale také vypadá nadčasově módní. Díky decentnímu střihu je tento model už několikátým rokem stále moderní a ženy se ho nechtějí za žádnou cenu vzdát. 

Zdroj článku