Přejít k hlavnímu obsahu

Krása v každém věku: jak potěšit o Vánocích malé i velké?

Info ikona
adventní kalendář

Krása a styl jsou univerzálními jazyky, kterým rozumíme od raného dětství až do dospělosti. Bez ohledu na to, jestli teprve zkoušíme matčiny boty a rtěnky, nebo hledáme ten správný večerní look na slavnostní večírek, zrcadlo je naším tichým společníkem a obraz naší přeměny v to, co zrovna chceme.

A právě pro tyto okamžiky vývoje osobního stylu přichází na scénu značka NOBEA spolu s BrushArt, přinášející nejen radost z obdarovávání, ale i každodenního objevování vlastní krásy.

Pro královny každodenního života

V sortimentu značky NOBEA najdete vše od denního líčení až po produkty vhodné pro večerní make-up look. Martin Vrána, CEO společnosti Givet, o značce říká: NOBEA má své jasně dané místo mezi našimi značkami a nabízí všem ženám možnost podtrhnout jejich přirozenou krásu.“

Info ikona
Make-up

Produkty značky NOBEA vynikají snadnou aplikací, dlouhodobou výdrží, příjemnými texturami a intenzivními barvami díky technologii potahovaných pigmentů. Vaší pozornosti by neměla uniknout řasenka Festive 3D Effect Mascara, která je absolutním hitem. Řasy budou po jejím použití trojrozměrně krásné. Plastový kartáček se postará o precizní oddělení řas, textura řasenky dodá objem, aniž by řasy slepila, a díky intenzivním pigmentům jim propůjčí výrazně černou barvu. K dostání je také ve voděodolné verzi.

Info ikona
řasenka

V portfoliu oblíbených produktů od NOBEA nechybí paletka Naturally Nude Eyeshadow Palette z řady Day-to-Day, jež je inspirována rozmanitými odstíny jednoho z nejoblíbenějších nápojů na světě – Café Latté. Tato paletka nabízí patnáct odstínů očních stínů, které můžete navzájem skvěle kombinovat pro jakýkoliv look.

Pro milovníky kočičích očí, trendu, jenž se vrací každou sezónu v nové variaci, je zde Day-to-Day Liquid Pen Eyeliner, který umožňuje s lehkostí nakreslit přesně definovanou oční linku dle vašich představ o tloušťce a intenzitě.

Info ikona
paletka očních stínů

Vánoční magie 

Jaké by to byly Vánoce bez kouzel? Bez vánočních motivů, malých radostí a roztomilých vzorů? Pro nejmenší jsou připraveny pestré čelenky a sponky s vánočními motivy, ale určitě je využijí i dospělí, které baví si hrát. Společně se tak můžete skvěle naladit na vánoční notu. Speciální vánoční kolekci těchto doplňků můžete ještě obohatit o kousky, které se hodí vždycky – třpytky nebo zvířátka zafungují spolehlivě.

Úsměv na tváři ale určitě vykouzlí i originální adventní kalendář. Značka BrushArt jeden připravila a naplnila ho spoustou malých překvapení. Pod jeho 24 okénky se ukrývají doplňky na úpravu vlasů, malé zrcátko, ale třeba i dětský náhrdelník, náramek nebo náušničky – to vše s motivy roztomilých sobů, červených mašlí a dalších vánočních motivů.

Info ikona
vánoční sponky do vlasů

Inspirujte se trendy

BrushArt je zkrátka synonymem pro trendovou vlasovou péči a líčení. Potřebujete-li nový kartáč na vlasy, kvalitní štětec na make-up, nebo dokonce stylovou kosmetickou taštičku, máte řešení. Jejich sortiment je důkazem, že funkčnost a trendy mohou jít ruku v ruce.

Vytvoření osobního stylu by mělo být zábavné a přístupné pro všechny, a NOBEA s BrushArt jsou tu, aby doprovodily každého na jeho cestě za krásou – ať už jste na začátku cesty, nebo už v ní jste pevně usazení. Užijte si proces objevování a vyjádřete sebe sama!

Info ikona
batoh BrushArt
Měření