Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: Plavky, které sluší každé z nás. Vsaďte na třpyt nebo volánky

Třpyt a barvy. Tak by se dalo popsat plavkové léto 2022. Podívejte se na nejkrásnější trendy letošního léta a vyberte si takové plavky, ve kterých se budete cítit jako bohyně!

Počasí se otepluje a dny se prodlužují. Přesně tak poznáme, že už je čas na výběr plavek a také, že je čas sladkého nic nedělání u bazénu, na koupališti nebo v biotopu. Níže se podívejte na nejoblíbenější styly současnosti. Potřebujete znát jen dvě pravidla, vyberte si volánky nebo třpytivé plavky. Pokud zvolíte správný střih podle své postavy, můžete si vybrat plavky trochu odvážnější než jen černé klasické. Inspirujte se v naší galerii: 

Vaše letní inspirace

Jak vybrat správné plavky

Výběr plavek může být těžké rozhodnutí. Zdá se, že existuje nekonečný výběr stylů a tvarů. Může to být stresující, ale nemusí to být beznadějné. Najděte správný styl. Klíčem k nalezení dokonalých plavek je výběr správného střihu pro vás. 

  • Jednodílné plavky: Plné krytí, okamžitá sofistikovanost. Tento styl zakryje váš pas. Pokud chcete lépe zamaskovat střední část, zvažte jednodílné s nařasenou látkou nebo tmavými barvami.
  • Tankini: Pokrytí z jednoho kusu, pohodlí dvoudílného. Zvýrazní pas a přitáhne pozornost k lichotivé linii těsně nad vašimi boky.
  • Bikiny: Minimální krytí pro maximální opálení. Zvýrazňuje poprsí. Detaily jako provázky vepředu a exotické potisky dodávají šmrnc a šarm.

Poznejte svůj tvar těla

Tělo každého je jiné. Přicházíme sem ve všech tvarech a velikostech. Chcete-li najít perfektní plavky, je důležité znát typ své postavy. Styly a velikosti plavek se liší v závislosti na vašich bocích, pasu a poprsí. Změřte každý, abyste určili svůj tvar.

  • Obdélník: Vyvážená ramena a boky, malý nebo žádný pas.
  • Tvar přesýpacích hodin: Vyvážená ramena a boky, dobře definovaný pas.
  • Tvar trojúhelníku: Užší ramena nebo menší poprsí, plnější boky.
  • Obrácený trojúhelník: Širší ramena nebo větší poprsí, užší boky.
  • Diamantový tvar: Vyvážená ramena a boky, širší v pase.

Už máte svoje dokonalé plavky na letošní sezonu? 

Zdroj: landsend.com