Přejít k hlavnímu obsahu

Trend podzimu: Nejkrásnější boty, které dodají vašemu outfitu šmrc a vám sebevědomí

Info ikona
móda

Od procházky podzimním parkem po večeři s přáteli: tyto praktické, ale módní boty vám budou dělat tu nejlepší společnost. Vyberte si ty, které se k vašemu stylu hodí nejvíce. Tyto módní boty dodají vašemu outfitu potřebnou jiskru a budete in za každé situace.

V podzimním "přechodném" období potřebujete jen opravdu pár skvělých a praktických bot. Model, který je v této sezóně opět trendy, můžete mít ve svém šatníku od loňského podzimu / zimy, jelikož se trend drží již druhou sezonu. Hodí se stejně dobře k hezkým květinovým šatům, jako k ležérním džínám pro maminky. Pokud jste si loni nebyly jisté a kotníková obuv ještě není nedílnou součástí vašeho botníku, nyní je ta nejlepší příležitost. Protože kotníkové boty budou zaručeně trendem letošního roku číslo jedna! 

"Bojové boty" jsou trendem číslo 1

Boty nesou v angličtině název combat boots, což v překladu znamená „bojové boty“. To je zvláště patrné na silné platformové podrážce, černé barvě a šněrování. Chladné a robustní "bojové boty" jsou tak oblíbené právě díky svému drsnému vzhledu. Vytvářejí skvělý styl, a proto vypadají obzvláště krásně s blejzrem, květinovými šaty nebo elegantní hedvábnou blůzou. Navíc zaručeně udrží vaše nohy v teple a jsou proto dokonalým společníkem na studené přechodné období.

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.