Přejít k hlavnímu obsahu

Podzim patří vrstvení. V šatníky by vám nemělo chybět tílko nebo třeba péřová bunda

Dámy, pozor. Existují tři kousky oblečení, které by neměly chybět žádné z nás. Inspirujte se a pořiďte si kousky, které můžete nosit celý podzim.

V chladných podzimních dnech je vrstvení nutností. "Cibulové" oblékání vás udrží příjemně v teple a má tu výhodu, že můžete vrstvy sundávat a znovu oblékat podle nálady a hlavně počasí. Ukážeme vám tři praktické nezbytnosti, které promění téměř každý outfit v praktický vrstvený vzhled.

TÍLKO

Tílka jsou opět velmi oblíbená u mnoha žen. Dávno se zbavily své zaprášené image–nyní přicházejí v krásných tvarech (obzvláště oblíbené jsou cool oversize siluety!) a barvách. Navíc lze tílka úžasně rozmanitě kombinovat. Tílko, které se nosí přes bílou halenku nebo tenký rolák, dotváří vzhled alá do kanceláře, ale kdo má rád experimenty, může si ho obléknout i přes šaty. Kozačky pod kolena doladí podzimní outfit k dokonalosti.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

TENKÁ PÉŘOVÁ BUNDA

Fanoušci kabátů vědí: Zejména ráno a večer může být na podzim docela chladno–a to tak chladno, že váš oblíbený kabát ve skutečnosti neposkytuje dostatek tepla. Řešení: Noste pod ním ultralehkou péřovou bundu jako další vrstvu. Má izolační účinek a má tu výhodu, že není objemná.

ZATEPLENÉ LEGÍNY

Zateplené legíny s měkkou vnitřní částí jsou požehnáním do chladných podzimních a zimních dnů. Tip: Hodí se nejen k oversize svetrům a pulovrům, ale jsou ideální i jako další vrstva pod džíny a kalhoty širokého střihu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Prošívané kabáty určují směr zimní módy–naučte se je nosit elegantně s pletenými šaty nebo s kůží

Prošívané a péřové kabáty mají velký benefit – už od pohledu hřejí, a co teprve, když si je skutečně obléknete. V zimě 2021 dostávají velký prostor a patří mezi nejvýraznější trendy. Kromě klasického rovného střihu letos přibyl také prototyp tenčího kabátu ve volnějším střihu, který se nosí přepásaný, takže vám vykreslí krásnou ženskou áčkovou siluetu.
svetzeny.cz