Přejít k hlavnímu obsahu

Toto je letní trend krásy, který budou následovat všechny ženy. Inspirujte se

Info ikona
Móda a krása

Ptáte se, co to může být? Nejedná se o trendové boty nebo oblečení, řeč je o líčení. Letošní léto totiž ovládne trend, kterému podlehnu mnoho z nás. Podívejte se, o jaký trend se jedná a inspirujte se.

Pokud sledujete celebrity a jeho sociální sítě, nemohlo vám uniknout, že trendem posledního roku jsou barevné oční linky. Stále více nadšenců krásy vyměňuje nudné černé oční linky za jasné a jasné barvy a zaměřuje se tak na oči.

Bez ohledu na to, zda experimentujete s líčením, zkoušíte nový vzhled nebo chcete jen trochu ývýraznit oči při nošení obličejových masek - barevné oční linky v růžové, modré nebo zelené barvě okamžitě rozjasní náladu a vytvoří působivý vzhled . Vzrušující alternativu ke klasické černé lze použít v široké škále barev a variant. Toto jsou naše oblíbené barevné oční linky:

 

1. Výrazné barvy pro výrazné osobnosti

Silné linky v neonových barvách jsou pro odvážné. S jasně modrou nebo výraznou žlutou dodáte každému jednoduchému líčení něco zvláštního. Tip: S toutu dominantní oční linkou můžete zbytek make-upu udržet celkem v jemném stylu.

 

2. Umělecké dílo alá extravagance

Letos v létě nahrazujeme typickou linku v oční linii grafickými linkami a tvary. Experimentováním s různými barvami a linkami můžete svůj oční make-up proměnit ve skutečné umělecké dílo.

 

3. Pastelové pokušení

Barevné a letní linky jsou možné také v jemné variantě: Místo neonových barev si můžete vybrat romantickou pastelovou modrou nebo růžovou a nakreslit jemnou oční linku na víčko. Tím se zvýrazníte své oči na oči, ale neodvádíte pozornost od zbytku obličeje a barvu linky lze kombinovat s odpovídající rtěnkou.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.