Přejít k hlavnímu obsahu

Toto je letní trend krásy, který budou následovat všechny ženy. Inspirujte se

Ptáte se, co to může být? Nejedná se o trendové boty nebo oblečení, řeč je o líčení. Letošní léto totiž ovládne trend, kterému podlehnu mnoho z nás. Podívejte se, o jaký trend se jedná a inspirujte se.

Pokud sledujete celebrity a jeho sociální sítě, nemohlo vám uniknout, že trendem posledního roku jsou barevné oční linky. Stále více nadšenců krásy vyměňuje nudné černé oční linky za jasné a jasné barvy a zaměřuje se tak na oči.

Bez ohledu na to, zda experimentujete s líčením, zkoušíte nový vzhled nebo chcete jen trochu ývýraznit oči při nošení obličejových masek - barevné oční linky v růžové, modré nebo zelené barvě okamžitě rozjasní náladu a vytvoří působivý vzhled . Vzrušující alternativu ke klasické černé lze použít v široké škále barev a variant. Toto jsou naše oblíbené barevné oční linky:

 

1. Výrazné barvy pro výrazné osobnosti

Silné linky v neonových barvách jsou pro odvážné. S jasně modrou nebo výraznou žlutou dodáte každému jednoduchému líčení něco zvláštního. Tip: S toutu dominantní oční linkou můžete zbytek make-upu udržet celkem v jemném stylu.

 

2. Umělecké dílo alá extravagance

Letos v létě nahrazujeme typickou linku v oční linii grafickými linkami a tvary. Experimentováním s různými barvami a linkami můžete svůj oční make-up proměnit ve skutečné umělecké dílo.

 

3. Pastelové pokušení

Barevné a letní linky jsou možné také v jemné variantě: Místo neonových barev si můžete vybrat romantickou pastelovou modrou nebo růžovou a nakreslit jemnou oční linku na víčko. Tím se zvýrazníte své oči na oči, ale neodvádíte pozornost od zbytku obličeje a barvu linky lze kombinovat s odpovídající rtěnkou.

Mohlo by se vám líbit

Módní trend: Ukážeme vám nejkrásnější kalhoty tohoto léta

Léto nejsou jenom sukně a šaty, rádi občas oblékneme i kalhoty, zvlášť pokud nejsou vysoké teploty. Ideální kombinací jsou široké vzdušné kalhoty s romantickými halenkami. Zejména tyto modely kalhot budou v letošním létě trendy.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejpopulárnější účes tohoto roku: Toto je nejlepší účes, který nosí i Miley Cyrus nebo Billie Eilish

Říká se, že žena mění buď muže nebo účes. Pokud přemýšlíte o změně u druhé varianty, tedy o účesu, máme pro vás jeden nápad, který pohltil svět celebrit. Účes, který nese název „wolf“. Požádejte svoji kadeřnici o „vlčí střih“ a nebudete litovat!
svetzeny.cz