Přejít k hlavnímu obsahu

Žhavá Megan Fox: Na premiéře předvedla dmoucí se dekolt a nekonečný rozparek

Info ikona
Megan Fox

Zamilovaná slavná dvojice se ukázala na čtvrteční premiéře nového filmu „Good Mourning“ na červeném koberci, oblečená do sladěného vzhledu v odstínech růžové. Kdo byl víc sexy? Megan nebo slavný zpěvák Machine Gun Kelly?

Megan Fox a Machine Gun Kelly nadále ovládají umění párového stylu.

Megan Fox okouzlila každého

Snoubenci sladili svůj vzhled na červeném koberci ve čtvrtek v odpovídající růžové, když vystoupili v londýnském hotelu ve West Hollywood v Kalifornii na premiéře svého nového filmu Good MourningFox (35) se blýskla drahokamy na sexy šatech Philosophy di Lorenzo Serafini bez ramínek, které zvýrazňovaly její dekolt. Rozparek po stehno odhaloval boty na platformě Andrea Wazen a komplet doplnila šperky Anabela Chan.

Machine Gun Kelly je idolem dívek po celém světě

Doplnil ji Kelly (32), který si oblékl růžový saténový dvouřadý oblek pokrytý potiskem růží a převrstvený přes padnoucí falešný rolák. Barevné schéma udržoval s růžovými pramínky ve vlasech a vzhled doplnil párem černých mokasínů s bílým ohraničením.

Slovenská celebrita, Zuzana Plačková, prozradila fanouškům pravdu o svých plastikách. ‚‚Milión otázok, nekonečno konšpirácií, čo všetko mi robil!’’

svetzeny.cz

Bez nadsázky je to jejich film!

Kelly a Fox hrají ve filmu Good Mourning, který MGK napsal a režíroval s kamarádem a častým spolupracovníkem Mod Sunem. Film sleduje filmovou hvězdu (Kellyho), který si musí vybrat mezi láskou svého života a kariérní rolí ve velkém filmu.