Přejít k hlavnímu obsahu

Vztahy urovnány? Meghan Markle a princ Harry údajně oslavili narozeniny Kate Middleton

Info ikona
Královská rodina

Královská rodina vyhlásila mír mezi všemi členy rodiny? Doufáme, že ano. Příležitost byla vskutku unikátní – jednalo se o 40. narozeniny Kate. Co se stalo mezi Harrym, Meghan, Williamem a Kate?

I když to byla  Kate Middleton, kdo oslavil narozeniny, celý svět dostal darem nové královské portréty vévodkyně – a možná i budoucí princezny z Walesu. Ale zatímco se královští fanoušci snaží zjistit, zda mezi Meghan, Harrym a Kate s Williamem stále existuje napětí, nebo ne. Královský expert říká, že Meghan Markle a princ Harry ve skutečnosti měli videohovor s Kate, aby si připomněli její velké 40. narozeniny. Nenápadná oslava je v ostrém kontrastu s velmi veřejně dostupnými příspěvky na sociálních sítích, které sdílela dvojice, když bylo Kate 38 let, uvádí Us Weekly.

Videohovor a soukromé přání

"Uskutečnili videohovor,"  řekl časopisu Christopher Andersen, královský expert. "Popřáli jí k narozeninám. Bylo to velmi soukromé."

 

Andersen poznamenal, že se věci mezi sourozenci změnily, zvláště po rozhovoru Harryho a Meghan s Oprah, jejich přestěhování do Spojených států a skutečnosti, že každý rozšiřuje své rodiny.

"Harry a Megan nehodlali zveřejňovat nic jako před dvěma lety," řekl. "Tentokrát bylo vše uchováno v soukromí."

Královská rodina nesdělila žádné podrobnosti ze skutečné oslavy Kate, ale Andersen vysvětlil, že vše bylo v klidu, jen s malým setkáním v Amner Hall.

"Kate má jen velmi malý okruh přátel," vysvětlil Andersen. "Uskutečnil se večírek, který byl „velmi nenápadný“ a Kate upekla svůj vlastní dort, což je tradice," a kterou královský odborník nazval „zajímavou“.

Podhodnocená oslava by mohla být způsobena hlavně dlouhým seznamem královských večírků v kalendáři na rok 2022. Williamovi bude koncem tohoto roku také 40 let a už se rýsují plány, že by mohl sdílet narozeninovou "párty" s královnou Alžbětou.

"Královna má pro Williama v plánu velkou věc a on také přichystá," řekl Andersen. "Takže budou zase velké večírky, pokud COVID dovolí, aby se něco takového stalo."