Top 10 událostí ze světa celebrit

Královská rodina se rozrostla

Kromě staršího královského páru letos přiložili „ruku k dílu“ i vévodkyně Meghan (38) a princ harry (35). Nejmladší následník trůnu Archie se ale k vládnutí dostane jen horko těžko. Je totiž až sedmý v pořadí na následnictví britského trůnu. Z toho důvodu také nenese titul princ. Smůla. Nebo spíš klika?

Oslavila kulatiny

Rocková babička Tina Turner se od listopadu řadí mezi sexy osmdesátnice. K jejímu označení – sexsymbol 80. let – to skvěle ladí, nemyslíte?

Řekli si ano

Na prvního máje si po dlouhých devíti letech vztahu řekli své ano herečka Tatiana Vilhelmová a zpěvák Vojtěch Dyk. O svém svatebním dnu mluví jako o nejhezčím zážitku v životě a samozřejmě u takové události nechyběl jejich syn Alois. Tak možná mu v novém roce přibude sourozenec...?

Mladík tělem i duší

Jestli je možné někoho považovat za „srdcaře“, pak je to určitě Mick Jagger (76), který se po operaci srdce opět vrhl na pódia jako zamlada.

Od hudby k módě

Svobodná a odvážná. Přesně taková je nová módní značka fenty zpěvačky Rihanny (31). Riri zkrátka ví, co si ženy žádají. Loňská kolekce spodního prádla například zahrnovala bičíky či podvazky. Těžko říct, co můžeme čekat příští rok.

V 70 stále za fešáka

O tom, že je herec Richard Gere už řadu let lamačem dívčích srdcí, není pochyb. I nám v redakci vždy zvlhnou oči, když v televizním programu najdeme v hlavním vysílacím čase na štědrý den romantický film Pretty Woman. Málokdo by ale hádal, že tenhle prošedivělý elegán oslavil letos už sedmdesáté narozeniny. Za nás by proto film zasloužil menší úpravu názvu na Pretty Man.

Hola, hola, škola volá!

Na rozdíl od malého bratrance Archieho si princezna Charlotte (4) už užívá školy, ve které prý kladou důraz na přátelské soužití a pochvalu. Za její lezení po stromech a vyplazování jazyka na hosty ji ale asi jen stěží dostane.

Do třetice a dost?

Zpěvačka Alanis Morissette (45) prý vždy toužila mít tři děti. V létě se jí to vyplnilo, když přivedla na svět syna pojmenovaného po jednom ze 4 ročních období – Winter. Přijdou ještě zbylé 3?

Krasavec už není k mání 

Youtuberský svět pláče.Tedy alespoň fanynky mladého youtubera PewDiePie (30), který se oženil se svou přítelkyní, módní návrhářkou marziou Bisognin.Teď mu nezbývá než doufat, že tím neutrpí jeho fanouškovská základna.

Čím mladší, tím lepší

Heidi Klum (46) do toho praštila už potřetí a tajně. S o 16 let mladším Tomem kaulitzem (30) ze skupiny Tokio hotel údajně randila jen pár měsíců. Snad ví, že má hudebník ještě dvojče. Nebo chtěla zabít dvě mouchy jednou ranou?

@svetzeny