Přejít k hlavnímu obsahu

Šokující odhalení: Princ William údajně navrhl, aby princezna Diana opustila Spojené království

Info ikona
Diana

Nový dokument o princezně Dianě odhaluje moment v životě princezny, který dosud nebyl vyjeven veřejnosti. Co řekl své matce princ William a co ho k tomu vedlo?

Zdálo se, že princezna Diana, jedna z nejfotografovanějších lidí na světě, byla zvyklá na blesky, hromadu fotografů, kteří sledovali každý její pohyb, a na úsměvy pro své fanoušky i odpůrce. Ale v  novém dokumentu Diana: Poslední dny princezny  královský fotograf Arthur Edwards vysvětlil, že kdysi zvažovala opustit Spojené království, aby od toho všeho utekla. Podle Daily Express navrhl princ William odklon od chaosu. Edwards řekl, že během upřímné chvíle s fotografy princezna prozradila novinky, i když královští fanoušci vědí, že se to nikdy nestalo.

"Najednou sešla po několika schodech a velmi rychle nastoupila do člunu," vzpomínal. "Pamatuji si, jak jsem vzal fotoaparát a ona řekla: Žádné obrázky. Vypadalo to, jako by s námi chtěla mluvit. Přišla k nám a řekla: ,Proč jste tady?'“

Šokující odpověď princezny Diany

Když fotografové odpověděli: "Prostě jsme, madam," Edwards řekl, že její odpověď je všechny šokovala. "William mi řekl, že bych měla opustit Anglii a jít žít někde jinde," řekla. Edwards poznamenal, že vypadala emotivně a byla „zjevně něčím rozrušená“.

"Pomyslel jsem si: Nechci být důvodem, proč bude žít v exilu," řekl Edwards.

Z bydlení Kourtney Kardashian přechází zrak! Nejkrásnější výhled, ale i nepřekonatelná jednoduchost za miliony dolarů

svetzeny.cz

Královská biografka Katie Nicholl také zmínila Williamovu reakci na fotografy ve své knize  Kate: Budoucí královna.

„[William] na vlastní oči viděl, jak byla jeho matka obtěžována paparazzi, a rozhodl se, že Kate nebude vystavena stejnému zacházení,“ napsal Nicholl a ukázala, že William si je velmi dobře vědom toho, co by se mohlo stát jeho ženě, kdyby královská rodina vztah s tiskem nezměnila.