Přejít k hlavnímu obsahu

Plus size modelka poprvé u Victoria's Secret

Info ikona

Mezi andílky značky Victoria's Secret se poprvé dostala plnoštíhlá modelka. Je jí Američanka Ali Tate Cutler, podle které chtějí lidé v reklamách vidět ženy různých tvarů a velikostí, nejen dokonalé supermodelky.

V posledních letech byla značka pod palbou kritiky kvůli propagaci vychrtlých těl a odmítání plnoštíhlých modelek. To vedlo nejen k poklesu prodeje, ale také ke zrušení jejich slavné módní show. Značka Victoria's Secret se proto rozhodla poprvé v historii využít pro propagaci spodního prádla modelku s velikostí 44.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jako modelku si vybrali Američanku Ali Tate Cutler, která váží 65 kilogramů a pyšní se mírami 91-84-112. „Jsem první modelka ve Victoria's Secret s velikostí 44. Tuhle značku jsem milovala jako teenager a nečekala jsem, že se jednou objevím na plakátech vedle supermodelek, které odmalička obdivuji,“ řekla Ali Tate Cutler. „Myslím si, že značka jde správným směrem, když poslouchá zákazníky, kteří chtěli již dlouho vidět v reklamách více žen různých tvarů a velikostí,“ uvedla ke spolupráci modelka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu