Přejít k hlavnímu obsahu

Pamela z Účastníků zájezdu po 16 letech: Blonďatá kráska je nepřehlédnutelná

Kdo by si nepamatoval úchvatnou Pamelu a film Účastníci zájezdu z roku 2006. Uplynulo dlouhých 16 let a herečka, která rozhodně nepobíhá z večírku na večírek a neplní titulní stránky bulváru, se ukázala po delší době ve společnosti. Poznali byste Jitku Kocurovou (43)?

Modelka, která se stala herečkou a pak zmizelo z mediálního světa

Jitka Kocurová se v roce 1999 stala 2. vícemiss ČR a ačkoliv má nohy do nebe a dokonalé tělo s úsměvem, rozhodla se okusit herectví. V rybníčku českého showbyznysu se pohybovala nějakou chvíli, ale jak se zdá, tento svět se jí nezalíbil.

Info ikona
Účastníci zájezdu

Věnuje se rodině, ale i pomáhá druhým

Krátce po filmové roli naivní blondýnky zmizela a ve společnosti se objeví zřídkakdy. Věnuje se rodině, podnikání a nadačnímu fondu Srdce na dlani. Šťastně vdaná za podnikatele Tomáše Abrahama je od roku 2012 a mají spolu dvě krásné děti. Chlapečka, který se věnuje lyžování a holčičku, která se zamilovala do krasobruslení

„To je pravda, nenudím se. Devítiletá Barunka se věnuje krasobruslení u Tomáše Vernera a s ní hodně času trávím u ledu. Dokonce už závodí a je krásné vidět, jak jí to jde. Dvanáctiletý Tomášek lyžuje a tomu se zase věnuje manžel Tomáš,“ prozradila Blesku v listopadu 2022.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.
svetzeny.cz

Z modelky, herečky podnikatelkou

Mimo jiné Jitka Kocurová prozradila, že se naplno věnuje svému e-shopu, který prodává esenciální oleje. Inspirací jí byl její syn, který často marodil. "Můj syn často užíval antibiotika. Chtěla jsem mu pomoci jinak a kamarádka mi tehdy doporučila tyto oleje. Tomáškovi to pomohlo. Tak jsem si otevřela svůj e-shop a pomáhám tyhle věci šířit dál. Ale pozor, lékařskou péči rozhodně nezanedbávám,“ vysvětlila v rozhovoru.

Zdá se, že jí svět fotoaparátů a bujarých večírků nechybí, a že si kráska našla svoje vlastní štěstí. Ostatně na aktuálních fotografiích se na ní zub času téměř nepodepsal a ona stále vypadá úžasně!

Jitka Kocurová v průběhu let
Zdroj článku