Přejít k hlavnímu obsahu

Monika Absolonová se dojala k slzám! Se show Tvoje tvář má známý hlas se rozloučí velkolepě. Na finále dorazili i synové

Info ikona
Monika Absolonová

Krásná Monika Absolonová (45) dojme nejen vás, ale i sama sebe. Na finálový večer ji totiž přišli podpořit i oba dva synové, před kterými předvedla neskutečné vystoupení.

Finále show Tvoje tvář má známý hlas se je tu! Diváci televize Nova uvidí tuto neděli již desátou epizodu a v ní naposledy osmičku zábavných proměn Moniky Absolonové, Václavy Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka. Na konci epizody se pak dozvědí jméno absolutního vítěze deváté řady.

Monika Absolonová je horkým favoritem!

V předposledním kole si Monika "střihla" Lady Gagu a fanoušci byli u vytržení! ‚‚Byla jsi úžasná!,’’ shodují se fanoušci u fotografií Moniky. Zpěvačku dokonce tipují na vítězku! ‚‚Jste teď úplně boží Moniko moc vám to sluší! Kočka neuvěřitelná. Fandím vám a vím, že vyhrajete. Mějte se super!’’  Fanoušky si Monika získává nejen svým zlatem v hrdle, ale také svým příjemným a nenuceným chováním. 

Posledním vystoupením Moniky bude hit z úspěšného filmu The Greatest Showman. Monika zazpívá baladu Never Enough, která patří k vrcholům tohoto hollywoodského trháku. Moniku přijdou na její poslední vystoupení podpořit její dva malí synové, Matouš a Tadeáš. 

„Moc jsem si toto vystoupení užila, ale musím říct, že se mi chtělo brečet, protože jsem věděla, že tady mám syny. Jsem moc ráda, že jsem tady mohla být,“ říká Monika Absolonová.

Soukromí si Monika chrání

Po bouřlivém rozchodu s Tomášem Hornou si Monika svoje soukromí chrání. Již rok uplynul od doby, kdy zpěvačka ukončila svůj vztah s Hornou, a i ona sama přiznala, že kvůli zamilovanosti přehlížela varovné signály. ‚‚Já když už se zamilovala, tak jsem si vždycky myslela, že je to láska do konce života. Jenže právě kvůli téhle vlastnosti přehlížím to, co není v pořádku. Já jsem tak šťastná z tý čistý emoce, kterou žiju, že přehlížím ty neslučitelné rozdíly,’’ prozradila Monika deníku Blesk. Zmínila i to, že má za sebou složitou cestu, kdy se snažila všechny svoje bolesti vyřešit, a to i s odborníky. ‚‚Na začátku rozchodu to byla až fyzická bolest. První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní,“ řekla zpěvačka. „Byla jsem i na konzultacích za psychiatričkou, psychologem, na rodinné konstelaci, přečetla jsem spoustu knih,’’ prozradila.

Finálovou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas si tedy rozhodně nesmí nikdo nechat ujít - už nyní na Voyo a v neděli večer na TV Nova.

Zdroj: Blesk, Tv Nova

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.