Přejít k hlavnímu obsahu

Milan Peroutka vzdal hold zesnulému Belmondovi. "Bylo mi ctí," popsal krásné focení, kde se stylizoval do této ikony

Info ikona
Milan Peroutka

Zpěvák a moderátor Milan Peroutka sdílel na své sociální síti vzpomínky na focení, které bylo inspirováno zesnulým Belmondem. Podívejte se, jak se fotky vyvedly a zda vidíte podobu mezi zpěvákem a slavným hercem?

Milan Peroutka má se slavným Belmondem mnoho společného - lásku k herectví, talent a mnoho fanynek. Milan stál před objektivem mnohokrát, ovšem nikdy nebyl stylizován do 50. let a do mladé dospělosti legendárního Jeana-Paula Belmonda.

Jak na focení vzpomínáš, Milane?

Na focení na Belmonda vzpomínám moc rád. Bylo to takové to období, kdy se člověk nezastaví, a to třebaže jsem měl čerstvě po operaci levého kolene, dorazil jsem na focení taxíkem přímo z jiného natáčení. Pamatuju si, jak nic netušící štáb koukal, protože měl dokonale připravené veškeré kompozice a moje berle jim do karet příliš nehrály. Z výsledných snímků to ale nakonec vůbec není poznat. Také si pamatuju, jak mě pochválili, že nemám čerstvě ostříhané vlasy, že díky tomu půjde daleko lépe dělat styling právě na Belmonda.

Jak se ti líbila móda tehdejší doby, Milane?

Veškeré outfity, které jsem měl půjčené, se mi líbily. Cítil jsem se v tom opravdu dobře. Mělo to styl, eleganci, džentlmanství, ale i ležérnost. Padesátá léta byla stylová a přitom to byla pořád ta chlapská móda.

Je Belmondo někdo, kdo je tvžm idolem nebo vzorem?

Belmonda jsem popravdě příliš nakoukaného neměl, ještě mám v jeho filmografii co dohánět, ale zašel jsem si pak v rámci jednoho festivalu na film „U konce s dechem“ a moc se mi ta jeho mimika líbila. Myslím, že i díky tomu si mě tehdy na focení vybrali, protože když se usměju, podobně se mi zkrabatí obličej. No a když nás elmondo opustil, vzpomněl jsem si na ty fotky, které se, myslím, opravdu povedly. Takže díky celému týmu za takové focení, protože dneska už je to spíše rarita.

Prohlédněte si galerii fotek, které Milan sdílel se svými fanoušky

 

 

 

Jak to myslíš?

Jednou se mi třeba stalo, že po rozhovoru vytáhla paní redaktorka mobil, že musíme u stěny ještě nafotit titulní fotku. Chápu, že jsou rozpočty v redakcích často velmi okleštěné, ale o to větší svátek je čas od času začít takové focení se vším všudy. Bylo mi ctí.“

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.