Přejít k hlavnímu obsahu

Lucie Borhyová v plavkách je pohled k nezaplacení. Dmoucí se dekolt a dokonalou postavu milují i fanoušci

Lucie Borhyová (44) doslova pobláznila fanoušky, když byla na dovolené, ze které sdílela jednu fotku za druhou. Její postava v plavkách všem vyrazila dech a moderátorka se dočkala tisíce komentářů o tom, jak je dokonalá. A my musíme souhlasit!

Lucie Borhyová se netají tím, že svou postavu nemá zadarmo. Opakovaně v rozhovorech zmiňuje, že cvičí v posilovně a snaží se zdravě jíst. Perfektní postava ovšem není ten hlavní důvod. "Snažím se jíst zdravě a cvičit. Ani ne tak kvůli postavě, ale proto, že se pak mnohem lépe cítím. Což je kolikrát důležitější," prozradila kráska v rozhovoru pro Blesk.

Drastické diety v oblibě rozhodně nemá!

"To, co zabírá mně, jinému nemusí. Každopádně dvakrát jsem musela zhubnout opravdu rychle, a to bylo po porodech. Jednou jsem měla 30 kilo a podruhé 25 kilo navíc. Takže s tím mám bohaté zkušenosti. Člověk přibírá devět měsíců a pak by chtěl zázraky do měsíce. Ale já nejsem zastáncem drastických věcí a extrémů v hubnutí ani v čemkoli jiném. Proto jsem v podstatě zhubla pomalou formou, která si, myslím, nezatížila organismus."
 

Postava snů není zadarmo

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kráska Emily Ratajkowski oznámila rozvod a pak pózovala nahá na zemi vedle psa

Emily Ratajkowski a Sebastian Bear-McClard se rozešli. Ti dva se vzali v roce 2018 po bouřlivé romanci a teď je všemu konec. Emily ale podle svého Instagramu nijak nesmutní. Přichází totiž jedna odvážná fotka za druhou.
svetzeny.cz

Fanoušci ji milují

Moderátorka nemá nouzi o krásné komentáře, kde ji stovky lidí obdivují, jak je krásná. "Lucko, ty jsi prostě nádherná," napsal například Pavel Kortan, což je make-up artist českých celebrit. "No Lucko, ty si mohla jít na modelku místo moderátorky," zalichotil Lucii další fanoušek. Nutno podotknout, že Lucie Borhyová hodně apeluje na vnitřní spokojenost ženy, která je podle ní z každé z nás cítit. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj: Blesk, Instagram Lucie Borhyové