Přejít k hlavnímu obsahu

To je šok! Rebel Wilson ukázala svou novou lásku světu. Štěstí našla v náruči ženy

Rebel Wilson odhaluje novou lásku ve svém životě: Našla jsem svou "Disney princeznu". "Myslela jsem, že hledám prince Disneyho... ale možná to, co jsem celou tu dobu opravdu potřebovala, byla princezna Disney," napsala Rebel Wilsonová.

Rebel Wilson sdílí svou novou lásku se světem.

Ve čtvrtek herečka zveřejnila na Instagramu fotku, jak se usmívá po boku své přítelkyně Ramony Agruma a v popisku říká: „Myslela jsem, že hledám prince Disneyho... ale možná to, co jsem celou tu dobu opravdu potřebovala, byl Disney princezna #loveilove."

Vztah přiznala, o koho jde až nyní

Minulý měsíc Wilson prozradila časopisu People, že nový vztah začal "přes přítele", i když v té době neprozradila, o koho jde. ‚‚Hovořili jsme po telefonu týdny před naším setkáním. A to byl opravdu dobrý způsob, jak se navzájem poznat,’’ řekla. ‚‚V tomto smyslu to bylo trochu jako ze staré školy - velmi romantické,’’ rozplývala se herečka. 

‚‚Je skvělé mít někoho, s kým se cítím jako rovnocenný partner a cítím se být ve zdravém vztahu,’’ dodala Rebel Wilson. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Královské zdroje říkají, že princ Harry a Meghan Markle byli na Platinovém jubileu záměrně "neviditelní"

Harry a Meghan byli k vidění pouze na dvou akcích. Jaký to má důvod? Záměr je jasný.
svetzeny.cz

Wilson naposledy chodila s Jacobem Buschem, jehož rodina založila pivovarnickou společnost Anheuser-Busch. V únoru 2021 Rebel potvrdila, že se rozešli, čtyři měsíce poté, co oznámili svůj vztah na Instagramu. 

Až tento vztah je pro ni rovnocený

‚‚Z každého vztahu se dozvíte vše o sobě a o tom, co hledáte,’’ dodala. ‚‚Ještě jsem se úplně nesetkala se svým osudovým partnerem, ale tady je naděje."

Zdroj: People