Přejít k hlavnímu obsahu

Hugh Jackman má téměř v 53 letech postavu samý sval. Pekáč buchet ukázal na pláži

Hugh Jackman (53) vystavil své tělo na pláži a fanynky šly do kolen. Herec má svalnaté tělo a mohl by konkurovat i o generace mladším mužům. Na pláž si vyrazil s manželkou a svým milovaných čtyřnohým miláčkem.

Oblíbený herec Hugh Jackman si užíval plážový den v letovisku Hampton v Connecticutu. Na pláži nebyl sám. Vyrazil se svojí manželkou Deborou a se svým čtyřnohým miláčkem. Herec se pochlubil svoji vymakanou postavou a fanynky se ho nemohly nabažit. Herec se v průběhu let měnil především díky účesům a vousům, nicméně charisma má stále.  

Hugh během let

Hugh oslavil 26 let se svou manželkou

Letos je Hugha výjimenčý rok. Se svou ženou oslavili 26. výročí. "Dnes slavím 26 let svatby se svou mimořádnou ženou. Každý den je plný smíchu, radosti a veselí!!!! Deb rozsvěcuješ můj život. Miluji tě z celého srdce!" napsal herec k jejich společné fotografii. Pár se setkal při natáčení australského televizního seriálu „Corelli“ v roce 1995; o čtyři měsíce později ji požádal o ruku. Vzali se v roce 1996 a mají dvě adoptované děti: Oscara Maximiliana (21) a Avu Eliot (16).

Manželka miluje život, on manželku

Prozradil, že jakmile se jeho manželka ráno probudí, řekne: "Co dnes děláme? Ach, bude to tak skvělé." Prostě ze všeho vytěží maximum." A právě proto ji Hugh miluje! "Deb je nejoptimističtější člověk, kterého jsem kdy v životě potkal. Pokud si někdy budete chtít zahrát hru, kdo je nejšťastnější člověk v místnosti?" Deb vyhraje."

Dara Rolins ukázala maminku. Už je jasné, po kom má tak dokonalé geny

Zpěvačka Dara Rolins si udělala rodinné odpoledne a strávila společný čas se svojí maminkou. Podobu Dara rozhodně nezapře a její maminka je v úžasné formě. Podívejte se, jak jim to společně sluší.
svetzeny.cz

Zdroj: Todays, Australian stars