Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Burešová hlásí návrat do pracovního procesu. Poporodní kila jí neuvěřitelně sluší

Herečka Eva Burešová (29) je dvojnásobnou maminkou a před pár dny se poprvé ukázala na veřejné akci, aby pozdravila své fanoušky a zároveň oslavila narozeniny outletu v Praze. Jak to Evě slušelo?

Kila navíc neřeší

Sama Eva sdílela fotku svého bříška a vzkázala svým fanouškům, že je se sebou nadmíru spokojená. Já nejsem typ holky, která vám sem bude dávat takové ty “reálné” fotky hned po porodu a kojení, vložek a bůh ví čeho všeho jen abych vám ukázala, že jsem “taky člověk”. Já myslím, že to je všem jasné, napsala k fotce svého bříška.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Foto dva měsíce po porodu

Herečka na důkaz sebelásky ukázala fanouškům fotku, kterou pořídila dva měsíce po porodu svého syna Tristana. Ale z různých důvodů, sem přikládám foto mého bříška dva měsíce po porodu. Vypadá stále jako kdybych byla v šestém měsíci a mně to, co? Nevadí ! pronesla hrdě.

Podpořila i ostatní maminky

Hrdě vystavujeme těhotenská bříška, ale pak, když nám dají ten úžasný zázrak co tělo vytvořilo, se za něj stydíme? Neblázni, mámo! Jsi nádherná. Úžasná. Bohyně,hlásá Eva, která se proslavila rolí v seriálu Slunečná a nyní si užívá kýžené popularity.

75letá Australanka vypadá už 30 let stejně mladě díky jedné potravině, kterou vyškrtla z jídelníčku

Při pohledu na australskou seniorku neuvěříte, že oslavila své 75. narozeniny a získáte pocit, že přestala stárnout. A to nejen její kůže, ale i její tělo! Představujeme vám Carolyn Hartzovou, seniorku z australského Perthu a majitelku potravinového výrobce. Poznejte ženu, která se před 33 lety rozhodla zcela navždy vyškrtnout cukry ze svého jídelníčku. Na začátku její dlouhé cesty však stály nepříjemné příznaky vážné nemoci, které ji donutily se svým tělem a životosprávou okamžitě zatočit.
svetzeny.cz

Její tělo se nevrací do formy tak rychle

Sama Burešová přiznává, že druhé těhotenství je jiné než to první. „Tohle těhotenství je jiné než to první, tělo se nevrací zpátky tak rychle, ale já mu dávám čas. Dokázalo úžasné věci. Byla jsem 9 měsíců pod takovým tlakem a v takovém stresu, že mu budu vděčná do konce svého života a každou jizvu budu milovat a ctít! A vy ty své prosím taky,“ pobídla své obdivovatelky krásná herečka.

Eva Burešová poprvé ve společnosti
Zdroj článku