Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears se ohradila vůči své sestře: "Nikdy jsi nemusela pro nic pracovat"

Info ikona
Britney Spears

Jamie Lynn tento týden řekla PEOPLE, že „velmi tvrdě pracovala“, aby „vybudovala život, který mám dnes“. To se ale moc nelíbilo zpěvačce Britney Spears a ohradila se vůči tomu.

Britney Spears promluvila o vycházející knize Jamie Lynn, které se rozhodla vydat svoje paměti. Je ale jasné, že se nevyhla tématu "Britney Spears", což se slavné zpěvačce vůbec nelíbí a zdá se, že tam Jamie opět rozjitřila staré rány.

V dlouhém příspěvku na sociálních sítích zpěvačka Britney Spears (40) sdílela s fanoušky, že ve středu v noci "vážně onemocněla" a měla vysokou horečku. Zpěvačka poté napsala, že se podívala na svůj telefon a viděla, že Jamie Lynn (30) dělá rozhovor na propagaci již zmíněné knihy. Když četla nepěkné příspěvky, okomentovala to slovy: "Bylo vlastně docela příjemné mít horečku tak vysokou, že jsem nemohla mít ani nejmenší zájem o dění kolem."

Poté, co Spears uznala, že je pravděpodobně „královnou dramatu“, když je nemocná, ujistila nejprve fanoušky, že se už cítí dobře a poté začala řešit nastalou situaci. 

Britney pak začala řešit věci, které jí na rozhovoru vadily

"Dvě věci, které mi vadily, o kterých moje sestra mluvila, byly to, jak se mé chování vymklo kontrole. Před 15 lety v té době nikdy blízko mě nebyla... tak proč o tom vůbec mluví, pokud nechce jen nalákat na knihu a podpořit tak prodej??? OPRAVDU???"

Rozčílení pokračovalo dál a Britney napsala: "Moje sestra byla dítě. Nikdy nemusela pro nic pracovat.“

Vztahy urovnány? Meghan Markle a princ Harry údajně oslavili narozeniny Kate Middleton

svetzeny.cz

„Vždycky jí bylo všechno dáno,“ dodala.

Svůj příspěvek zakončila tím, že doufá, že se kniha její sestry „bude dobře prodávat,“ a že to byla i Jamie, která kritizovala jejich rodinu, když tvrdila, že „mě vždy stahují dolů a ubližují mi, takže je jimi znechucená“.

Když mluvila Lynn o svých nových memoárech Things I Should Have Said, které vyšly 14. ledna, řekla moderátorce noční stanice ABC News Juju Chang, že byla vždy Britneyinou „největší podporovatelkou“.

Později dodala: "Miluji svou sestru," a začala plakat. "Vždy jsem ji milovala, podporovala a dělala to, co je pro ni správné, a ona to ví, takže nevím, proč jsme právě teď v této situaci vůči sobě."