Přejít k hlavnímu obsahu

Původ vody ovlivňuje náš organismus víc, než si myslíte. Revitalizace vody je zásadní pro vaše zdraví

Info ikona
Voda

Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. Ačkoliv „pitnou vodou“ označujeme vodu, která je schválená k přímé konzumaci, zároveň je k nám tato voda dovážená v plastových obalech, které nejsou dlouhodobé skladování vody optimální. Potom se stane, že tato voda našemu organismu už tolik prospěšná není. Některá řešení, jak si vodu optimalizovat, jsou vědecky nepodložená a složitá, jiná zase nefunkční, či často velmi drahá.

Voda má paměť

Co to znamená? Voda si pamatuje vše, s čím se na cestě k nám setká. Zahrnuje to veškeré chemické úpravy i energie z prostředí. Vše se zapisuje hluboko do její struktury. V takto nepřirozené podobě se nakonec dostává k nám a my ji konzumujeme.

Info ikona
Voda

Tajemství pramenité vody

V přírodě je tomu samozřejmě jinak. Voda si harmonicky plyne, volně se pohybuje a omílá o kameny. Protéká přes minerály. Ty ji obohacují a ona si z nich bere nejen množství prospěšných látek, ale také jejich unikátní energii. Takto se chová voda ve své nejryzejší formě. V takovéto formě je našemu tělu nejvíce přirozená a zdravá. Jak si však tuto vodu dopřát i v pohodlí domova, aniž bychom museli hledat zurčící vodní pramen někde v lese, nebo investovat tisíce za drahý filtrační přístroj, který ji navíc připraví nejen o škodliviny, ale také o prospěšné minerály.

S řešením přišla příroda

To nejjednodušší a zároveň nejpřirozenější řešení nám nabídla sama příroda ve formě přírodních minerálních kamenů. Tyto vzácné kameny jsou silným přírodním živlem, který svojí silou působí na vodu a nechávají v ní svoji čistou energii. Dochází k tzv. revitalizaci vody.

Info ikona
voda

Na revitalizaci vody není rozhodně nic nového. Tento způsob podle výzkumníků používali již staří Řekové ve středověku. Tato metoda byla nyní "znovuobjevena" a stala se velmi efektivní a oblíbenou metodou pro úpravu vody. Přírodní minerály mají schopnost ukládat energii, kdy každý druh kamene disponuje jinou a unikátní energetickou informací. Drahokamy do vody vyzařují přírodní energii, která je obklopuje, a tím ji okamžitě obohacují, čistí a revitalizují. Kromě toho se taková skleněná konvice s ušlechtilými minerály na dně, jistě stane oku lahodícím doplňkem do Vašeho domova.

Zde je jen několik z mnoha benefitů, které revitalizace vody s využitím kamenů nabízí.

  • Úprava vody bez chemie
  • Okamžitá vitalizace vody
  • Laboratorně ověřené
  • Žádné kupování balené vody
  • Investice na celý život


Zdroje: www.vodavita.cz

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.