Přejít k hlavnímu obsahu

Hubnutí snadno a rychle: Podpořte svůj systém těmito šťávami a nebudete litovat

Info ikona
Hubnutí

Nejen, že jsou některé šťávy chutné, jsou také rychlým a pohodlným způsobem, jak si pomoci při hubnutí. To platí zejména o těchto třech. Ochutnejte je a nebudete litovat.

Pokud jde o hubnutí, mnoho lidí se vyhýbá šťávám, protože některé druhy šťáv obsahují hodně cukru a málo vlákniny, což zvyšuje příjem kalorií a může dlouhodobě podporovat přibývání na váze místo toho, abyste se zbavovali kilogramů. Existují však také některé šťávy, které jsou zdravé, chutné a také velmi dobře podporují hubnutí. To platí zejména pro následující tři šťávy - jsou ideální pomocníci při hubnutí.

Celerová šťáva

Celerová šťáva je velmi oblíbená při hubnutí, protože se skládá z více než 95 procent vody a kromě vysokého obsahu vody má také velmi nízký obsah kalorií. Podobně je celerová šťáva skvělým zdrojem protizánětlivých antioxidantů pro tělo a také dalšími prospěšnými látkami, které mohou pomoci snížit oxidační stres.

Šťáva z červené řepy

Šťáva z červené řepy má nízký obsah kalorií a vysoký obsah vlákniny, což vám pomůže udržet si déle pocit plnosti. Červená řepa obsahuje také dusičnany, které pomáhají zvyšovat svalovou vytrvalost a zároveň snižovat krevní tlak rozšiřováním krevních cév. Fitness cviky na hubnutí jsou červeným džusem dokonale podporovány a brzy dosáhnete prvních viditelných výsledků.

Info ikona
hubnutí

Džus z granátového jablka

Šťáva z granátového jablka je nejen lahodná a osvěžující, ale je také zdravým nízkokalorickým nápojem, který je skvělým pomocníkem při hubnutí. Podle některých výsledků výzkumu granátové jablko zabraňuje skokům a poklesům hladiny cukru v krvi, které způsobují zvýšený pocit hladu nebo chuť na jídlo. Šťáva z granátového jablka je také bohatá na antioxidanty, a proto má protizánětlivé účinky.

Každá kalorie se počítá: Fitness trenér vám poradí, jak zhubnout snadno a bez striktního omezování

svetzeny.cz

Fitness rychlovka: 5minutové cvičení v kuchyni

svetzeny.cz

Chcete svačit bez výčitek? Zde jsou potraviny, které obsahují minimum kalorií

svetzeny.cz