Přejít k hlavnímu obsahu

Hubnutí: Jak zhubnout stehna? Pomůže kalorický deficit a speciální cviky

Většina lidí by chtěla své tělo nějak upravit nebo ho případně zpevnit či dokonce zhubnout. Ženy nejvíce řeší bříško a stehna. Dnes se zaměříme na hubnutí stehen.

Léto je v plném proudu a to se mnohdy spojuje mořem a plavkami, kdy se tělo odhaluje víc než je tomu v jiných měsících. A ne každá žena je spokojená s tím, jak vypadá. Některá má komplexy ze svého zadečku, jiná má problém s bříškem. A účinně a hlavně zdravě zhubnout za pár dní, to bohužel nejde. Musíte se zaměřit na celkovou změnu životosprávy. Nelíbí se vám vaše stehna? Pak po vás máme dobrou zprávu, je možné stehna účinně formovat a zhubnout. Ovšem bez cvičení a úpravy jídelníčku to bohužel nepůjde.

Mohlo by se vám líbit

Výživový poradce prozradil jednu jedinou radu, díky které zhubne každý v každém věku

Chcete zhubnout, znáte jídelníčky nazpaměť, všechny rady od a do z máte v malíku, ale ne a ne najít tu poslední nutnou část, kterou je odhodlání? Hubnutí nemusí být boj, nutriční poradce vám prozradí, jak na to!
svetzeny.cz

Kalorický deficit

Pečovat o své tělo je důležité a pokud se ve svém těle necítíte dobře, je správné rozhodnutí s tím něco začít dělat. Nicméně to nepůjde ze dne na den, pokud to má být trvalá a zdravá změna. Jedinou možností je dostat se do kalorického deficitu, kdy se z těla budou ztrácet tuky. Obecně jsou problémové partie u žen právě boky a stehna. Chcete je zhubnout, protože se vám nepříjemně třou o sebe v sukni? Jezte zdravě a cvičte! Jak na to?

Upravte svůj jídelníček

Zdravá strava zásobuje tělo a dodává mu spoustu živin. Správný podíl bílkovin, sacharidů a tuků je klíčový. Jaký mít jídelníček? To je velmi individuální, obecně se doporučuje jíst několikrát denně menší porce a na talíři by neměly chybět ovoce, zelenina, bílkovina (libové maso, ryba, vejce a podobně) a sacharidy v podobě přílohy (brambory, rýže a podobně). Poměr jednotlivých jídel je důležité odvíjet podle toho, jaký máte výdej energie. Někdo je v pohybu od rána do večera, jiný má pohyb pouze odpoledne.

Mohlo by se vám líbit

Jak vypadají slavné krásky bez pomoci fotografa?

Máte někdy deprese, že nevypadáte jako dokonalé internetové krásky? Jejich profily boří rekordy, všichni je milují a jejich dokonalost je přímo nadpozemská. My vám na to povíme jedno: Není všechno zlato, co se třpytí!
svetzeny.cz

Zapojte cvičení

Správný jídelníček jde ruku v ruce s pohybem, bez něj nezhubnete tak, jak potřebujete. Právě pohyb a v tomto ohledu zejména cvičení, je důležité pro celkové hubnutí, nejen pro hubnutí stehen. Vhodné je zejména kardio cvičení a pokud do něj zapojíte také nohy, máte vyhráno.

Zdroj: 

https://www.womenshealthmag.com/weight-loss/a19919232/lose-thigh-fat/

https://www.wikihow.com/Lose-Thigh-Fat

https://www.insider.com/guides/health/fitness/how-to-lose-thigh-fat

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku