Přejít k hlavnímu obsahu

Podzim je v plném proudu – nezapomínejte na vitaminy ani omega-3

Kromě krásné barevné přírody nám podzimní období přináší i proměnlivé počasí, které doprovází únava, stres a vyčerpání. To všechno způsobuje velkou zátěž pro náš organismus a především pro imunitu. Jak s nástupem podzimu a s ním spojených plískanic posílit svou obranyschopnost? Kromě zvýšené dávky vitaminů nezapomeňte také na omega-3 mastné kyseliny!

Propagace značky Naturamed. Redakce neodpovídá za obsah článku.

Vitaminová bomba – A a C především

stasBez vitaminů se naše tělo rozhodně neobejde. Nejenže podporují správnou funkci vnitřních orgánů, ale značně také posilují náš imunitní systém. Z celé škály nezapomeňte především na vitamin A, který zvyšuje odolnost těla vůči infekcím. Jeho zdrojem jsou především játra, mrkev, špenát nebo meloun. Neméně důležitý je pro naše zdraví i vitamin C, který bojuje proti bakteriím a virům a výrazně tlumí symptomy onemocnění. Z rostlinných zdrojů je na něj bohatý například šípek, rakytník, citrusy, brokolice nebo černý rybíz.

Přípravu na podzim nepodceňuje ani jedna z našich nejoblíbenějších hereček Simona Stašová. „Podzim je krásné roční období, které s sebou ale přináší i mnoho náročných pracovních povinností. Nemocem a oslabené imunitě se musím vyhýbat, proto jím denně 2 tobolky omega-3 z norského lososa.“

Zázračné omega-3 mastné kyseliny

Jak potvrzuje mnoho klinických studií, omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytně nutné pro lidské zdraví a působí pozitivně na náš organismus. Pravidelná konzumace omega-3 mastných kyselin významně podporuje imunitní systém a upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Protože si je lidské tělo není schopné vytvářet samo, musíme je přijímat z potravy. Největším zdrojem jsou tučné mořské ryby, jejichž konzumace je ale v České republice stále podprůměrná. Tento nedostatek je možné snadno doplnit pomocí kvalitních potravinových doplňků s rybím tukem.Kvalitním a ověřeným produktem jsou OmegaMarine Forte+ z norského lososa, který obsahuje vyvážené množství omega-3 mastných kyselin a napomáhá oslabené imunitě. Pro ještě lepší účinek je navíc obohacen vitaminem D₃ Pravidelné užívání dvou kapslí denně vám tak pomůže přečkat chladné měsíce ve zdraví.

 Více informací o pozitivních účincích omega-3 mastných kyselin i o výrobku OmegaMarine Forte+ získáte na www.naturamed.cz nebo na bezplatné lince 800 10 40 40.

2x_OMForte_middle

 


Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček