Přejít k hlavnímu obsahu

Zhubněte s námi: Svět ženy vám pomůže!

Ještě pořád je čas přihlásit se do nového projektu Hubneme se Světem ženy, který jsme připravili ve spolupráci s dietoložkou Lenkou Kaprhálovou.

Shodit přebytečná kila zdravě a trvale vůbec není snadné. Podle dietoložky Lenky Kaprhálové (www.dietolozka.cz) o tvaru či objemu našeho těla nerozhodují jen kalorie obsažené v jídle či náročný fyzický trénink, ale i hormony. Pouze hormony určují, zda přijatou energii uložíme, či využijeme jinak. Pouze hormony rozhodují, zda se energie při pohybové aktivitě použije z tukové tkáně, nebo odjinud. „Chceme-li se zbavit nadbytečných kilogramů a svoji váhu bez potíží regulovat, musíme nejdříve upravit hormonální prostředí v těle. Zní to možná složitě, ale věřte mi, je to opravdu velmi jednoduché. Sama jsem si to vyzkoušela na sobě s výsledkem dvacet čtyři kilo za osm měsíců,“ říká autorka programu. Její jednoduchá metoda se snadno dodržuje, vychází z běžných zvyklostí klienta a není potřeba speciálních potravin, doplňků stravy ani zvláštních pohybových aktivit. Je dostupná opravdu každému bez ohledu na pohlaví či věk. Její principy jsou natolik přirozené, že nový program není vnímán jako dieta. Zaregistrujte se a uvidíte samy: registrujte se zde

male_foto__LogoHubnemeWeb_copyNa vybrané účastnice čeká nejen kompletní nutriční poradenství a vysněná štíhlá linie, ale také poukaz na tříměsíční permanentku v síti fitnes center Expreska. Na vybrané čtenářky, které představíme v květnovém čísle Světa ženy, čeká kromě štíhlejší linie také pozornost od redakce. Uzávěrka přihlášek je 20. března.

Foto: Depositphotos (1), archiv Burdy (1)