Přejít k hlavnímu obsahu

Svět ženy vám pomůže zhubnout: Čekáme na vás!

Stále se můžete přihlásit do našeho projektu Hubneme se Světem ženy, který jsme připravili ve spolupráci s dietoložkou Lenkou Kaprhálovou.

Univerzální hubnoucí kúry nefungují. Každý jsme z jiného těsta, a navíc jednostranné diety hrozí nevyvážeností živin v organismu. O jojo efektu, jakmile skončíme s redukčním režimem, ani nemluvě. Pouze individuální plán zaručí úspěch v podobě štíhlejší linie a lepší kondice, kterou si udržíme natrvalo. Podle dietoložky Lenky Kaprhálové (www.dietolozka.cz) o tvaru či objemu našeho těla nerozhodují jen kalorie obsažené v jídle či náročný fyzický trénink, ale i hormony. Pouze hormony určují, zda přijatou energii uložíme, či využijeme jinak. Pouze hormony rozhodují, zda se energie při pohybové aktivitě použije z tukové tkáně, nebo odjinud. „Chceme-li se zbavit nadbytečných kilogramů a svoji váhu bez potíží regulovat, musíme nejdříve upravit hormonální prostředí v těle. Zní to možná složitě, ale věřte mi, je to opravdu velmi jednoduché. Sama jsem si to odzkoušela na sobě s výsledkem 24 kg za 8 měsíců,“ říká autorka programu.

male_foto_dietolozkaZákladem její metody je změna poměrů jednotlivých živin v jídle. Dbá na zastoupení všech tří složek: bílkoviny, tuky, sacharidy. Důležitá je také snadná pohybová aktivita, která má určitou délku trvání a určitou náročnost. Poslední částí je snížení vlivu stresových hormonů na organismus. Tyto tři úkony upraví hormonální odezvy v těle a člověk se vrátí na své původní nastavení – při nadbytku uloží, při nedostatku ztratí, a to během velmi krátké doby. „Jinak zůstane v zajetí jojo efektů a nekonečných diet, které k ničemu nevedou,“ tvrdí Lenka Kaprhálová. Její jednoduchá metoda se snadno dodržuje, vychází z běžných zvyklostí klienta a není potřeba speciálních potravin, doplňků stravy ani zvláštních pohybových aktivit. Je dostupná opravdu každému bez ohledu na pohlaví či věk. Její principy jsou natolik přirozené, že nový program není vnímán jako dieta. Zaregistrujte se a uvidíte samy: registrujte se zde

Na vybrané čtenářky, které představíme v květnovém čísle Světa ženy, čeká kromě štíhlejší linie také pozornost od redakce. Uzávěrka přihlášek je 20. března.

male_foto__LogoHubnemeWebFoto: Depositphotos (1), Archiv Burdy (2)